Wpis z mikrobloga

Czy jedyne co przekona polaka do zrobienia czegokolwiek to mandat?
Wczoraj przekonywałem znajomego, żeby nie jechać z innym znajomym autem, biorąc pod uwagę że kierowca był pijany.
Pierwsza odpowiedź jaka padła?
-Jak nas policja złapie to on dostanie mandat

Nie było myśli co jak my się rozbijemy, co jak kogoś oprócz nas zabijemy, nie #!$%@?. Mandat wazniejszy XD
Na szczęście pojechaliśmy po prostu autobusem.

To samo jak ktoś śmieci w moim otoczeniu, zamiast wywalić coś do śmietnika. #!$%@? skoro ja wam nie sram w pokoju, to wy nie rzucajcie śmieci na ulice czy do parku.
#polska #bekazpodludzi ##!$%@? #zalesie #ludzie
  • 10
@RedveKoronny: ludzie którzy mówią że się zaszczepią dopiero jak to bedzie obowiązkowe.
Nie chcesz sie szczepić? Niezaleznie czy się zgadzam czy nie, działaj wbrew prawu.
Chcesz się szczepić? To potrzebujesz żeby to było obowiązkowe?

No ni #!$%@? nie rozumiem takich ludzi
@RedveKoronny: Raz tak ziomki chciały wyrzucić śmieci do lasu to ich zagoniłem i 2,5km z kontenerem zapieprzaliśmy. Bym ich pozabijał jakby mi las zaśmiecili.

Jeżeli szczepienie będzie obowiązkowe to po co narażać się na konsekwencje prawne, w przypadku kiedy dobrowolnie nie chciałeś się szczepić?
oho, juz sie jeden polaczek zesrał że przeszkadza mi śmiecenie w lesie i jazda po pijaku


@RedveKoronny: No tak średnio, bym powiedział, tak średnio. Ale możesz to interpretowac jak tylko chcesz, niuniuś :*