Wpis z mikrobloga

Żadnej obietnicy śmierdziele nie spełnili, ale Ukraina ma się poddać, bo x trolli ruskich w internecie tak napisało xD kraje bałtyckie na pewno się zgodzą i cały sojusz. Zacznijcie srac jak zachód do muszelki, a nie w dziure. Siedzicie nad tym całym szambem wdychając opary gówna i miesza się wam we łbach towarzysze ;)
@SpalaczBenzyny dlatego że Rosja ma historyczne doświadczenie w prowadzeniu długich konfliktów zbrojnych. Ponadto ma ogromne pokłady zasobów naturalnych, przemysł przestawiony na produkcję wojenną, broń atomową i mentalnie przygotowanych do wojny obywateli. To jest bardzo trudny przeciwnik do pokonania na długim dystansie. Kibicuję Ukrainie z całych sił, ale obawiam się, że dopiero jakiś inside job może zakończyć tę wojnę.
@SpalaczBenzyny: a kit wie, moze chodzilo ze maja przewage nad ukraina ale nad sama ukraina bez wsparcia nato a moze chodzilo zw przewage liczby osob. Moim zdaniem tu nikt nie ma zadnej przewagi, ale uwazam ze czeczenia powinna zostac profilaktycznie zbombardowana atomem.
@SpalaczBenzyny: bo to się opłaca? Sprzedaż broni, Ukraina odzyska w końcu stabilność wolność ale będzie tak zadłużona, że powoli ją wykupią.

Jakby komuś serio zależało na szybkim zakończeniu wojny to poszły by dalekiego zasięgu i należałoby systematycznie bombardować orków do samej wschodniej granicy. A nie walczyć na zasadzie piechoty...

No i druga sprawa - chodzi o trwałe osłabienie Rosji i kompromitacje na arenie międzynarodowej.