Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zdrowie i sprawność jest ważniejsze niż cyferka którą się chwalisz

I co by nie mówić jestem 5 czy 6 lat młodszy od ciebie więc mam jeszcze czas na trójbój.


@Darksed: Sorry... co to za wymówka zdrowie i sprawność!? LOL, to odstaw koksy jak to dla Ciebie takie ważne.

Z trójbojem przygodę skończyłeś bo przestało łatwo iść, i zostałeś WRAKIEM.. A czas na trójbój? Kontuzje które miałeś/masz będą już z tobą do
Staruszku, czy ty w ogóle skoczysz na skrzynię 50cm? Przebiegniesz 100m? Podciągniesz się? Moim celem nie jest robienie z siebie kaleki ze względu na jakiś gówno sport xD


@Darksed: Heheh cóż to za światopoglądowa zmiana... jeszcze jakiś czas temu (jak byłeś sprawny i progresowałeś) to się liczył tylko wynik w bojach... Teraz zdrufko i sprawność lol.

Dam Ci kolejną radę, tym razem życiową... Warto stanąć w prawdzie, bo prawda wyzwala. A
@Darksed: wyglądasz na tym zdjeciu jak taki sympatyczny drwal XD
Co do samych sw to tam kontuzje zdaje mi sie ze beda Ci bardziej przeszkadzac niz w trojboju. Chociaz nie wiem jakie kontuzje masz więc raczej każdy przypadek jest indywidualny
W kazdym razie powodzenia bq
@Mastah1: Bo na żywo jestem sympatyczny, tylko w internecie jestem takim #!$%@? xD
Ja nie mam żadnych kontuzji które by mogły w jakikolwiek sposób mnie ograniczać, nigdy nie miałem nic poważnego, po prostu na wykopie dorobili sobie taką narrację. Oczywiście miałem kilka naciągnięć czy kontuzji przeciążeniowych ale przy treningach SW nic mi nie doskwiera, jedynie odczuwam dyskomfort w łokciu gdy wyciskam 200kg+.

Jeżeli chodzi o poważne kontuzje to Kasahara już mnie
Jeżeli chodzi o poważne kontuzje to Kasahara już mnie dawno przebił.


@Darksed: O czymś nie wiem? :F

Chyba, że taki trochę bait. Bo w gruncie rzeczy z 11 kg mniej robię 90 % tego co wcześniej na TRT+ po 6-7 tygodniach od kontuzji. A poza dwójką z palcem co ja miałem za kontuzje? :D Chyba, że czegoś nie wiem lub podciągamy pod to bóle przeciązeniowe co np. bolało X dni po
@IntruderXXL: Ja smieszkuje z kazdego. Akurat tutaj zobaczyłem okazje do posmieszkowania wiec skorzystalem.
#!$%@? kompletnie od tematu to ogolnie to mam duży szacunek do Ciebie za wiedze i wyniki.
Wiec nie bierz w razie czego tych moich smieszkow do siebie.