Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 37
418 769 + 47 = 418 816

Bardzo przyjemna wycieczka po kwadraty. Było gorąco, pod koniec brakło wody, która i tak przez większość czasu była praktycznie gorąca. Trochę żałuję, że nie zdobyłem jednego kwadratu, ale to będzie zachętą, żeby pojechać po niego od innej strony i zdobyć kilka nowych.

Total explorer tiles: 174 (+7)
Max cluster size: 98 (+24)
Max square size: 10 x 10 (+1x1)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz ZnasztegoAndrzeja - 418 769 + 47 = 418 816

Bardzo przyjemna wycieczka po kwadraty. B...
źródło: comment_1625593302Zg4A9Qejn1pPaEimYoOdYr.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Znasz_tego_Andrzeja: Ja już się bez gazu pieprzowego nie wybieram na zdobywanie nowych kwadratów.

Widziałeś może jakieś drogi w okolicy które zostały wyasfaltowane? Edytuję mapę i powiat jarosławski mam już w miarę ogarnięty. Nie zdziw się, jak na mapie zobaczysz jakąś wyasfaltowaną drogę wśród pól.
Ostatnio się zaskoczyłem i na polach w Drohojowie napotkałem na nową asfaltową drogę o zerowym ruchu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz VelMakarena - @Znasztego_Andrzeja: Ja już się bez gazu pieprzowego nie wybieram na zd...
źródło: comment_1625596083N1iOlV0ESZQWYRxuxu2awv.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vel_Makarena: ja teraz uzupełniam dziury na mapie. Nie wiem jeszcze, w którym kierunku dalej powiększać kwadrat. Może spróbuję na zachód albo północ. A co do psów, to jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mnie zaatakował. Było parę przypadków, że biegły za mną, albo kolegą, ale wystarczyło przyspieszyć, albo postraszyć nogą.