Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Fanatyk_Wedkarstwa: @Antlioon: @KaroIex: nie mam żadnego sensownego wykształcenia (a na pewno nic z niego nie wyniosłem), nie posiadam żadnych ponadprzeciętnych umiejętności, nie jestem szczególnie inteligentny, mam tragiczną pamięć przez jaranie w przeszłości. Moja kariera w korpo opiera się na wyszukiwaniu i czytaniu dokumentacji z firmowego sharepointa i googlowaniu błędów jakie zwrócił program. Tylko za to płacą mi całkiem fajny hajs i uważają za mega ogarniętego. Jakiś rok temu zdałem
@KaroIex: #!$%@?ć takich ludzi XD
Raz się spotykałem z laską, której miałem sprawdzać autbosu na jakdojadę, nigdy #!$%@? więcej takich niedojd życiowych xD

@KaroIex: Ja #!$%@?, jakbym widział swojego koleżkę. Lecimy za tydzień za granicę i od kilku tygodni - po ile bilety? Są jeszcze miejsca? Kiedy są loty? O której wylot? Ile kosztują bilety? Ile za bagaż? #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@KaroIex: Moja matka mająca już z 30 lat prawo jazdy mówi mi ostatnio, że przepisy ruchu drogowego to w sumie ma w dupie, bo jak np. na skrzyżowaniu bez sygnalizacji nie wie jak pojechać to i tak po 5 sekundach jakiś facet zacznie machać ręką do niej żeby jechała, widząc, że nie ogarnia xD Czy raz z nią jadąc, kontrola drogowa. Wszystko ok, poza niewłączonymi światłami, ale to wiadomo ja powinienem
@KaroIex: to jest wyuczona bezradnosc, nie dziekuj. Model wyvhowawczy, ze kobieta ma ladnie wygladac, usmiechac sie i byc wesolutka, a wszystko jej z nieba spadnie dalej mocno w spoleczenstwie i jest mnostwo facetow, ktorzy przy takich idiotkach z poczatku czuja sie jak superbohaterzy (po 20wspolnych latach dopiero otwoeraja oczy jakiego nieporadnego potwora stworzyli).
Czy używanie Google to jakaś super umiejętność i ja sobie z tego nie zdaję sprawy?


@Fanatyk_Wedkarstwa: to wiedza tajemna strzeżona przez masonów i zakonników wschodzącego switcha. Niewierni Bogu Ethernetowi mają do dyspozycji pole szukaj. Za to wyznawcy umieją już wyszukiwać grafiką i znają dorki. Ponad googlem ocean cebuli przemierza już tylko starszyzna.
Odjeżdżamy matka #!$%@? w radiowóz, policjanci się śmieją i krzyczą "niech już pani jedzie!"


@thisismaddnes: o hui, postaraj się z baitami trochę lepiej. Policja choćby chciała to nie może nie spisać takiej sytuacji, muszą mieć to odnotowane chociażby przywaliła w nich miss polski xD Wiem bo mój były #!$%@?ł w radiowóz i mimo że panowie policjanci byli bardzo mili to nie mogli go puścić i nawet za to go przepraszali.
@Fanatyk_Wedkarstwa zdziwiłbyś się, ale tak. Cała praca w jakimkolwiek helpdesku to właściwie google i "proszę włączyć i wyłączyć" i to się rozciąga od jakiś Call center za minimalną nawet do tego mitycznego IT za paręnaście k xDD Teraz już prawie wszystko można znaleźć w internecie jeśli umiesz dobrze szukać, a jak jeszcze znasz więcej niż 1 język to w ogóle