Wpis z mikrobloga

@amantadeusz: Warto dodać, że przez ich "świetne" i "zdrowe" pomysły, wyrosły znienawidzone przez nich korporacje, które stały się największymi molochami w np. takiej Ameryce, przez lewicowe postulaty zostały zniszczone wiele małych i średnich biznesów na rzecz wielkich kapitalistycznych molochów.
To właśnie lewica najbardziej wspiera prywatną monopolizacje rynku nieświadomie, bądź świadomie.
przez ich "świetne" i "zdrowe" pomysły, wyrosły znienawidzone przez nich korporacje,

przez lewicowe postulaty zostały zniszczone wiele małych i średnich biznesów na rzecz wielkich kapitalistycznych molochów.

@MightyGoldberg: O jakie pomysły i postulaty chodzi? W jaki sposób lewica doprowadziła do powstania korporacji?
Kompletnie nie neguję, że to może być ich sprawka xd Po prostu jestem ciekaw
@Iliilllillilillili: No nie wiem, korzystasz z dobrodziejstw tego okropnego kapitalizmu: uprzemysłowienia, gigantycznego rozwoju technologicznego, internetu, dostępności komputerów, które jeszcze nie tak znowu dawno temu były dostępne tylko dla najbogatszych jednostek naukowych i przedsiębiorstw. A jednocześnie mówisz 'chce się tego wszystkiego pozbyć!'. Czy to nie hipokryzja?

Dodatkowo wyprodukowane przeważnie w Chinach, a więc ten straszny wyzysk.

A na jakim komputerze? Niech sobie kupi socjalistyczną Odrę 1305 i na niej przegląda instagrama i
Pobierz amantadeusz - @Iliilllillilillili: No nie wiem, korzystasz z dobrodziejstw tego okrop...
źródło: comment_1625580716YL7ovtjMmjalCI7dYucffk.jpg
Wykopki to jednak debile. HAHA PATRZCIE ANTYKAPTIALISTA A UŻYWA EJPL I MA NAJKI XDDD a który przepraszam bardzo marka komputerów nie jest kapitalistyczna albo marka odzieży? xD Argumenty wykopków prawików to jedno wielkie XD trzeba by nie używać niczego, nic nie jeść i mieszkać w chatce z gówna