Wpis z mikrobloga

Czy ja żądam tak wiele chciałbym tylko dziewczynę z którą mógłbym się przytulić i w łóżku pooglądać szkolną 17 albo lajta jaszczura i ludwiczka czy ja żądam od życia tak wiele natomiast dzisiaj muszę się sam siebie w lustrze pytać co na śniadanie kawkę herbatkę i sam muszę sobie odpowiadać kawkę herbatkę i nie wiem czy sprawia mi to przyjemność #przegryw #jablonowski #szkolna17 #kononowicz #samotnosc
  • 7
@PolskiCzetnik: Taka dziewczyna to jednorożec, nie ma takich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak wyżej kolega napisał- lepiej obejrzeć gniota na netkliksie niż wznieść się na wyżyny abstrakcyjnego poczucia humoru xD

Kiedyś założę fundację "dom spokojnego przegrywania" i na wielkim ekranie będą leciały najlepsze internetowe dzieła, mireczki będa układać wspólnie lego, grać w gry planszowe, grać w konkuter, jeśc dobre jedzonko i pić sagę.
Dlatego nie przejmujcie
@PolskiCzetnik: To jest dobra nisza i już teraz powinno powstać jako taki azyl, a jak przegrywy dożyją wieku emerytalnego to byłby to ich najlepszy czas. Świat się zmienia i tak jak w domu starości ludzie grają w brydża i tańczą, tak w przyszłości będzie się oglądało wspólnie memy, będą esportowe zawody dla dziadków i będą organizowane głosowania na najśmieszniejszego kotka tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)