Wpis z mikrobloga

@sesa_sebix: to jest straszne. A jeszcze gorsze jest jak są przeceny i wchodzisz do takiej przymierzalni, a tam kupa ciuchów na podłodze i wieszakach, bo paniusiom się nie chcę podejść do wieszaka obok przmierzalni i ich odłożyć.
  • Odpowiedz
@sesa_sebix: To kiedyś Pamietam jak dyrektor mojego liceum przyłapał nas na fajce w kiblu i wywiązała się dyskusja. Powiedział mniej więcej, że my choć palimy to chociaż dbamy - zawsze czysto, otwarte okna i nawet odświeżacz kupiliśmy a u lasek syf masakra, śmierdzi, kepy koło toalety i pozamykane okna. Nam dał spokój pod warunkiem obietnicy, że utrzymamy taki ten rzeczy a laski były jechane.
  • Odpowiedz
to jest straszne. A jeszcze gorsze jest jak są przeceny i wchodzisz do takiej przymierzalni, a tam kupa ciuchów na podłodze i wieszakach, bo paniusiom się nie chcę podejść do wieszaka obok przmierzalni i ich odłożyć.


@LactoseFr33: W bardzo wielu sklepach musisz zostawić w szatni albo przygotowanych wieszakach obok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sesa_sebix: kobiety najgorzej, baba potrafi być takim syfiarzem, że mózg staje, nic tylko nieraz nasrać na środku. A kobitka żyje i nawet nie zaprząta sobie głowy tym, że syf.
  • Odpowiedz
@sesa_sebix Ciuchy też są czasami uwalone. Jak szukałam w galerii białej bluzki, to połowa była zabrudzona na pomarańczowo/brązowo od podkładu do twarzy. A przecież nie będę wydawać kasy na nową bluzkę, żeby od razu poszła do prania.
  • Odpowiedz
  • 13
@Fosfofruktokinaza niektórzy piorą wszystko zaraz po zakupie. Znam takie osoby choć sam tak nie robię. Jest wiele teorii; od takiej, że ktoś kto tą rzecz przymierzał i miał choroby weneryczne aż po spryskiwanie ciuchów chemią dzięki czemu nie lęgną się robale :P
  • Odpowiedz