Wpis z mikrobloga

@Amfidiusz: Nikt normalny nie mierzy bielizny czy strojów kąpielowych na gołe ciało xD Dodatkowo prawie wszystkie gacie i stroje w sklepach mają naklejki ochronne w środku, więc tego posta pewnie pisał jakiś chłop który nawet nie wie jak wyglądają damskie ubrania w sklepie. Aczkolwiek dużo bab chodzi na zakupy w pełnym makijażu i brudzą białe ubrania podkładem, niektóre sklepy mają w przymierzalniach worki na głowę które mają przed tym chronić,
  • Odpowiedz
@Shajo: pamiętam jak pierwszy raz je zobaczyłam dawno temu to nie wiedziałam co to ma być, ale jak widać ma to sens, bo niektórzy bez tapety nie mogą wyjść z domu. W droższych sklepach ekspedientki pilnują żeby klienci nie zniszczyli/ nie pobrudzili ubrań. Ostatnio byłam z niebieskim w sklepie z garniturami i jakiś łysy wielki spocony janusz przymierzał białą koszulę i cała mu się przykleiła do pleców bo nie miał
  • Odpowiedz
@sesa_sebix: koleżanka pracowała w hm i mówi, że lepiej prać. Oni nie raz te ciuchy zbierają z podłogi, leżą w zakurzonych magazynach, do tego w lecie często zapoceni klienci przymierzają po 20 rzeczy które zamiast do pralni trafiają na wieszak
  • Odpowiedz
@sesa_sebix bo Polacy się mają za czysciochów. Facet np. nie myje łap po szczaniu bo on stwierdzi, że ma czystego. Tak samo niektóre kobietki się mają tam za nieskazitelne i zakładają bieliznę w przymierzalni na gołą rzić. Tylko dlaczego reklamy w radiu obnażają całą prawdę o Polaku zwyczajnym...
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Palenie papierosów - bycie sebą :D Widzę definicja rozszerza swe kręgi. Co do dyrektora - miał dzięki temu zapewniony spokój ? Miał. Była utrzymana czystość i porządek ? Były. Miał zapewnioną naszą wdzięczność za nie ściganie ? Miał. My nie przeciągaliśmy struny, bo było wiadomo, że jak przegniemy to ma nas na widelcu a on dzięki temu zyskiwał przychylność i spokój w szkole. Jak ktoś miał chęć coś "odwalić",
  • Odpowiedz