Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat i zakochałem się w dziewczynie, która ma...15 lat. Nie mogę przestać o niej myśleć. Żałuję, że nie urodziłem się później. Wiem, że przez różnicę wieku nigdy z nią nie będę. Miłość z mojej strony jest czysta, nigdy nie zrobiłbym jej żadnej krzywdy, chciałbym po prostu z nią być. Nie potrafię sobie z tym poradzić, ostatnio jestem coraz bardziej zdołowany, bo wiem, ze ona nigdy nie będzie moja. Macie na to jakieś rady?
#milosc #zwiazki #uczucia #zalesie #przegryw #rozowepaski #mirabelkopomusz #nebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e3931bc52352000b0bf76c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 28
@1624294678: tylko ,że teraz 15 letnie dziewczyny są wychowywane, jak sam wcześniej stwierdziłeś, w systemie koedukacyjnym. Więc one najczęściej wolą zdecydowanie rówieśników lub maksymalnie 3-4 lata starszych .

Ten obrazek co dałeś na górze to raczej fejk i gruba przesada. Ale jeszcze te około 100 lat temu rzeczywiście zdarzały się śluby 15 letnich dziewczyn z 22-28 latkami. Jedna osoba z dalszej rodziny zrobiła drzewo genealogiczne rodziny do strony mojego dziadka (ojca
@1624294678: hmm możliwe . To jednak zapewne było już naprawdę rzadkie. One nie są w tym wieku świadome i to była gruba przesada
15 -17 letnie dziewczyny to coś już zupełnie innego bo mają pełną świadomość. Problem ,że obecny system mocno je opóźnia w rozwoju przez co one poważniej zaczynają myśleć dopiero po 30-dziestce, wczesniej tylko szaleją umawiając się z dziesiątkami nic nie wartych kolesiów .

A temu autorowi posta współczuję.
@1624294678: generalnie takie jest myślenie ludzi i nic na to nie poradzisz. Miałem taką dość przykrą sytuację 3 lata temu, że mając 23 lata zakochałem się właśnie w 15 letniej dziewczynie. Dłuższa historia. Ona chodziła wraz z matką raz na miesiąc spisywać liczniki wody u nas na wiosce I wiesz co się stało ? Ona była z początku mną zainteresowana ,ale młodo wyglądałem i dalej wyglądam bo bardziej na chłopaka i
@Edenes: lepiej żeby wpadła z oskarkiem z klasy który razem z nią musi chodzić na lekcje. takie jest rozumowanie ludzi. zamiast patrzeć na faceta pod kątem tego czy zapewni córce jakiś byt to najważniejszy jest wiek xD
@1624294678: nie byłoby pewnie problemu gdybym miał wtedy 19 lat a nie 23. To wszystko przekreśliło. Zresztą gdyby ona sama naprawdę chciała się poznać to by się odzywała. Jakoś półtora miesiąca temu spotkałem ją pod nowo otwartym sklepem. Stała z koleżanką. W pewnym momencie popatrzyły na mnie obie i zaczęły się śmiać ze mnie. Wiesz, głupio zrobilem ze przez 3 lata do niej pisałem, ale po prostu zależało mi, żeby ją