Wpis z mikrobloga

Nie polecam serwisu instalacji LPG przy ul. Korzeńskiej 31 we #wroclaw
Podjechałem, bo blisko, na wymianę filtrów i sprawdzenie parametrów instalacji na komputerze.
Okazało się, że warsztat prowadzą Ukraińcy, ale ciul, robota prosta, róbcie.
Już na starcie mieli kłopoty z ustawieniem podpór od podnośnika, gdyby nie moje uwagi to połamaliby plastikowe nakładki na progi.
Wymiana filtrów w stylu wschodnim czyli bez wypalenia resztek LPG i na otwartym zaworze butli, przemilczałem temat.
Po akcji miało nastąpić podłączenie pod komputer i sprawdzenie parametrów instalacji. Próbowano z 10 kabli, bezskutecznie. Po 20 minutach poprosiłem, żeby sobie odpuścili, opuścili na cenie usługi, pojadę sobie do innego warsztatu, który ogarnia.
I tu mogłaby się historia zakończyć, odstawiłem auto na parking, żeby dziś wieczorem klapnąć się że LPG nie działa w samochodzie w ogóle.
Zaglądam pod maskę, znalazłem wykrzywione piny od wtyczek gaziora, pogięte końcówki od zasilania przy akumulatorze. Efekt żonglowania kablami przez „mechanika”. Zaczęły fruwać ch..je, nerwy, w wyniku czego jebnąłem się drzwiami w palec. Efekt na zdjęciu.
Ostatecznie znalazłem i wymieniłem przepalony bezpiecznik, którego ch… zastrzelił wcześniej niż mnie gdy zobaczył ten serwis. Instalacja znów działa, ale niesmak pozostał. Ciekawe czy chociaż paznokieć nie odleci :/
#mechanikasamochodowa #lpg #niepasta
cinek687 - Nie polecam serwisu instalacji LPG przy ul. Korzeńskiej 31 we #wroclaw 
Po...

źródło: comment_16255184678EbfsS3Mrn1dB63FLvlyyB.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach