Wpis z mikrobloga

@marcus1a: powiedział koleś siejący fejki, ale rzecz jasna dowód na kłamstwa skasował. Taka wasza pisiorska retoryka. Tfu podwójnie na was.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jcdx powtarzam -zdjecie jest z dziś - nawet w nazwie ma datę

PS. I kompletnie nie chodzi mi o to, że też ma ochronę. Należy mu się i tyle. Nie mam z tym najmniejszego problemu.
Mam problem jak widzę dorabianie gęby jednej stronie i próbę pudrowania rzeczywistości po drugiej.
Niestety - poziom nienawiści po obydwu stronach jest taki, że tak Tusk jak i Kaczyński muszą mieć ochronę tej wielkości. Tyle w
  • Odpowiedz
@marcus1a: kotku, ja też w nazwie sobie mogę napisać że jestem królową Zjednoczonego Królestwa i jakoś nagle nie zacznę mieć na imię Elżbieta.

Co do poziomu nienawiści - prawda. Tylko zobacz, kto zaczął tak na całego polaryzować naród i nakręcać tę nienawiść. PO nie jest święte. ale to, co odwalają pisiory, to już wywala skalę.
  • Odpowiedz
@marcus1a: I on tu wrócił xD Wielu Polaków go tak nienawidzi, że widziałoby go martwego i taka jest prawda.


@Noggenfogger: nie polaków, a pisowców, czyli zwierząt o mentalnosci wschodniej.
Zaden normalny czlowiek nie zyczy drugiemu smierci.
  • Odpowiedz
@marcus1a: w normalnym kraju ochrony nie potrzebuje, w tym kraju telewizja opłacana z kieszeni podatnika ustawia kamerę tak, żeby wyglądał jak diabeł plus zmienia balans kolorów tak żeby miał czerwoną twarz.
Nie dziwie się, ze ma ze sobą 9 chłopów, ale to nadal nic przy 40 busach wypełnionych po dach policjantami, czy 10 busach obstawiających prywatną posesję losowego księdza prowadzącego radio.
  • Odpowiedz
@marcus1a: Przynajmniej nie zamyka całej ulicy w obawie przed kilkoma "Julkami z Twittera". Nikt nie neguje potrzeby ochrony vipów, bo różne zdarzają się szajbusy, ale w przypadku Kaczyńskiego to było szczucie obywateli na wojnę, po czym chowanie się w domku przy angażowaniu, poza ochroną rządu, kilkudziesięciu radiowozów policji, gdy zdecydowanie nie było takiej potrzeby. Po pierwsze sam sprowokował rzekome zagrożenie, po drugie kazał nam płacić za swoją paranoję.
  • Odpowiedz
  • 1
@marcus1a przeciez pod domem Tuska jest mniej policjantow niz suk pod domem Kaczynskiego, co Ty tu w ogole porownujesz?
Btw. Wydaje mi sie, ze mowa byla o tym, ze Tusk JAK RZADZIL to nie potrzebowal ochrony. No ale tak, teraz wrzucimy zdjecie Donalda z ochroniarzami i bedzie girllowane ile to pieniedzy na to idzie. Szkoda, ze wciaz wiecej ochrony maja schody niz Donald xd
  • Odpowiedz