Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
nie uwierzycie jacy tytani intelektu pracują w jednym z największych polskich banków..
byłem jakiś czas temu w banku w sprawie realizacji postanowień spadkowych. mój zmarły tata miał tam konto, zamknęliśmy konto, poskładaliśmy wnioski o wypłatę tych pieniędzy. oprócz wypłaty bank miał przygotować w późniejszym terminie zaświadczenie o stanie środków na dzień śmierci taty. no i moja mama odebrała te zaświadczenia po jakimś czasie. przyjeżdżam do miasta rodzinnego, patrzę w ten dokument a tam:
1. dokument nie jest oryginalny, podpis wydrukowany
2. wygląda na to, że nie jest to nawet ksero,
3. górna część dokumentu wyraźna, tekst ostry, brak śladów "ksera"
4. dolna część dokumentu z miejscami na podpisy i pieczątki: napisy "miejsce na pieczątkę" itp rozpikselowane, brak świeżych podpisów i oczywiście pieczątek
5. brak jakiejkolwiek świeżej pieczątki za potwierdzeniem z oryginałem itp
6. jeszcze pobrali od mamy opłatę za te dokumenty xD
wygląda to tak jakby tumani zamiast czekać na przesłanie dokumentu z centrali zeskanowali inny dokument i w programie typu paint wycięli pieczątki skopiowali je do nowego dokument i to wydrukowali...
i teraz co powinienem z tym zrobić? dokument jest potrzebny do urzędu skarbowego. gdyby jakiś urzędnik zwrócił na to uwagę tak jak ja zwróciłem to mógłby mieć z tego tytułu problemy. podrabianie takich dokumentów to od 3msc do 5 lat więzienia.
#pieniadze #banki #bankowosc #bank #afera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e2fab4c52352000b0bf58e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 2