Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Kiedy ostatnio widzieliście ten kultowy, swego czasu, film z miniatury?

To tak w temacie pozwu policjanta "z rybom" i tego, czy można kompletnie zniknąć z internetu, albo że internet nie zapomina.

Pamiętacie bardzo popularny film "mc radzio - nie musisz, więc nie idź", gdzie chłopaczek w koszulce telekomunikacji polskiej "rapował", machając łapami i gibiąc się jak rezus, do taktu podkładu z komórki?

To spróbujcie sobie ten film znaleźć i odświeżyć.

Podpowiem: nie da się go obejrzeć online. Nigdzie. Naszukałem się w bardzo dziwnych miejscach i znalazłem plik na jakichś warezach, ale nie nawet mi się nie chce wrzucać, bo nie ma to sensu. Mirrory na streamingach znikają w ciągu dosłownie godzin z każdego serwisu, od streamable po rutube. Na yt przepada chyba z automatu. Zżera nawet gify bez dźwięku na imgurze.

Radziu najwidoczniej został hakerem i sieć jest patrolowana przez miliony jego botów.

Radzio pokonał internet. Nie wiem jak to prawnie, albo technicznie ogarnął, ale jest kozak.

Ktoś z #prawo wie jak to wygląda? Sam za dzieciaka rozpowszechnił film, może teraz zmienić zdanie żądać jego usunięcia? Jak on to egzekwuje?

Podobnie #informatyka można zautomatyzować proces szukania naruszeń swoich praw... wszędzie? Czy typ wcześniej sam "ręcznie" ukierunkował to na każdy serwis?

#radzio #klasykinternetu #polskirap #ciekawostki
ryhu - Kiedy ostatnio widzieliście ten kultowy, swego czasu, film z miniatury? 

To t...

źródło: comment_16254699242mQ4fnmAK0orA83649SD4C.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@ryhu: duże serwisu pokroju YT mają zaprzęgnięte do pomocy algorytmy które uczą się, że jak ktoś zgłasza filmy z konkretną ścieżką dźwiękową a potem te zgłoszenia są prawidłowe to następnym razem, żeby oszczędzić moderatorowi pracy usuwa je automatycznie.
  • Odpowiedz
@ryhu: Jest fragment na kanale z dupy. Ciekawe czy Radzio o tym nie wie czy wie ale uznał, że lepiej nie ściągać filmu dużemu youtuberowi. Znalazłam też jakąś przeróbkę na CDA. No chyba, że chodzi ci tylko o samo nagranie rapowania bez niczego innego ale w sumie to byłoby dziwne gdyby wszystko usuwał a te bardziej prześmiewcze zostawiał.
  • Odpowiedz