Wpis z mikrobloga

Ta wegetacja to naprawdę jest przeje*ana. Człowiek widzi na fb czy instagramie jak dawni znajomi gdzieś wyjeżdżają, bawią się, spotykają się choćby w kawiarni. A ja gniję w 4-ścianach i nic ze sobą nie robię. Jak człowiek całe życie siedział w domu i zawsze bał się wyjść gdziekolwiek, to nawet jakbym chciał gdzieś sobie sam pojechać, to bym tego nie zrobił, bo rodzice pomyśleliby, że coś mi się na łeb nagle rzuciło. Ech, #!$%@?, co ja się łudzę, że cokolwiek bym zrobił. Teraz rodzice wyjeżdżają na wakacje. Ja będę dalej wegetował i pracował. Urlop spędzę na gapieniu się w ścianę.

Ech, normalność na prawdę jest dla mnie niepojęta. Rówieśnicy żyjący swoim życiem. To jakaś abstrakcja. Mam już ćwierć wieku, a czuję się jak dziecko. Ja jestem dzieckiem. Żyję jak dziecko, z tym że pracuję. W dodatku jestem framecelem i mam babyface'a, więc fizycznie także dzieciak jestem. Co począć mam?

#samotnosc ##!$%@? #feels #przegryw #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete:
Musisz otworzyc alternatywne swiaty. Albo pozytywny jakis typu hobby chociazby glupie gry (jesli masz dostep do swiatlowodu to kupujesz abonament nvidia i grasz se w jakie chcesz gry nawet na ziemniaku. Albo np. książki.

Albo cos negatywnego jak alkohol, narko.

Możesz też próbować ogarnąć jakaś kariere/czy ogólnie siebie no ale wiadomo...

Ja mam podobnie do ciebie z tą mała różnicą, że ja zarabiam jakaś tam kase. Ale za małą żeby
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete kupuj jakieś enduro, crossa naucz się jeździć i od razu będzie jakieś zajęcie, a to można się na grupkach na fb umówić z kimś na jazdę, a to zawsze coś tam trzeba przy motorku pogrzebać i będziesz miał jakieś zajęcie
  • Odpowiedz
@r333m4k444:
Myślisz, że nie próbowałem. Próbowałem ale tabletki mają słaby i krótkotwały efekt. Troche pomagają ale naprawde troche tylko. Są też takie coroczne zastrzyki. To pomaga nawet ale tylko na wybrane alergeny takie jak pyłki na co moja alergia i tak jest słaba.

W te alergie to nikt nie daje wiary, że to aż tak mocno działa. W jednym pomieszczeniu z psem/kotem bez tabletek to z 5h i trup. Potrafie od
  • Odpowiedz