Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: szybko ale bezpiecznie hehe. kazdy jezdzacy wolniej ode mnie to frajer a szybciej-morderca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Soothsayer: już nie wspominając, że jeśli taka droga jest cały czas to koleś będzie tak wyprzedzał co 100m. ciągłe przyspieszanie i hamowanie, ciągłe ryzyko, ciągłe wywieranie presji na normalnie jadących ludzi którzy po prostu nie są debilami i wiedzą że lepiej spokojnie sobie jechac
@PodniebnyMurzyn: najlepsze, że jakiś 1 czy 1,5 kilometra dalej jechał inny gościu też zgodnie z przepisami i cały sznureczek za nim więc typ ryzykował życiem tylko po to żeby znowu jechał te 60-70...

Jak się zorientowałem, że ten typ jednak wyprzedza to od razu zacząłem hamować, inaczej wątpię żeby mu się udało bo rozpędzał się jak lokomotywa. Później ten typ co jechał za mną mrugał mi długimi, pewnie kolejny rajdowiec co
po prostu ameby, zaoszdzedzaja doslownie minuty na wielogodzinnych trasach ryzykujac zycie, palac niepotrzebnie paliwo xD ile razy jakis debil mnie wyprzedza zaraz przed zjazdem albo #!$%@? sie zaraz przede mnie ze jeszcze musze hamować


@safemoon: często nie zaoszczędzają dosłownie nic xD Ile razy na tym odcinku ktoś mnie wyprzedził tylko po to żeby być jedno miejsce w sznureczku wyżej...