Wpis z mikrobloga

Spotykałem się z laską z tindera przez pół roku- korpo dziewucha ale lubi sie poruszac- co jakis czas siłka, rower, spacery.
Pracowała przy biurku ileś lat i stwierdziła ze sprobuje sie przebranżowić. Pewnie jak to kobieta miała ciężko? Przebić się na nowym rynku pracy to nie lada wyzwanie zwłaszcza dla kobiety.
Stwierdziła ze zrobi kurs trenera personalnego i sprobuje sił na pakerni.

Schody nie obskoczenia przy przeżarciu iloscia trenerow w tej branży.

Otóż laska od momentu zrobienia kursu, zatrudnienia sie na siłowni (gdzie początki są ochłapem- to oczywiste) w 3 miesiace nawaliła sobie hordy spermiarskich klientów, gogusiów, starych dziadów i podrywaczy ze w moment zaczeła zarabiac bardzo fajny pieniądz, ba, klasyczne konto na insta wystrzelilo jej w moment, od chvja propozycji colabów i umów na promowanie produktow za kasę/ profity.

Zaznaczam, że nie piszę o sportowym freaku tylko o zwykłej, szarej lasce ktora stwierdzila ze zmieni prace bo nie chce sie jej siedziec za biurkiem.

Na koniec wywąchała temat i wyjechała za granicę, umowa z siłownią, kupa klientów i wspomniane wczesniej umowy na promowanie produktów.

I teraz mam przed oczami rozmowę z ziomkami, którzy probowali od zera wejsc w ten temat w podobnym czasie gdzie rynek byl juz przepelniony trenerami. Jedno wielkie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jak szybko weszli tak szybko sie zawinęli.

śmiało otaguję to : #pieklokobiet

#rozowepaski #tinder #niebieskiepaski #blackpill
  • 38
@vauecki: Przecież sam piszesz, że wcześniej ćwiczyła różne rzeczy. Poza tym skoro osiągnęła sukces w takim zawodzie, to musi mieć dobrą osobowość, a tego też nie wyrobisz w 3 miesiące (o ile w ogóle). Także myślę, że przykład jest bardzo trafiony.
@vauecki: #pieklokobiet zacznie się dla niej jak skończy się karuzela kutangów i zrozumie, że skończyła się bezpowrotnie około 35-45 lat


@rediws: zarobi kupę siana, postawi dom/kupi mieszkanie bez dożywotniego kredytu, zapewni sobie przyszłość i bezpieczeństwo finansowe, a potem wróci do pracy za biurkiem żeby się nie nudzić. Wierz mi lub nie, ale w życiu można się wielokrotnie przebranżowić.
@vauecki: znam podobną sytuację

Laska 19lat wpadka z Chadem bez imienia, ratowało ją to ze z dobrego domu- to kasa sie zgadzala. A to kursy stylizacji paznokci, brwii , kelnerka w bananowych knajpach

Ale to trzeba pracować- rozwiazaniem suggar daddy .Poznała bogatego faceta , 12-15 lat różnicy, przeprowadzka do trojmiasta- zrobione kursy jakies trenerow personalnych, po 9 miesiach insta #!$%@?ło z 800 follewersow do 18k , praca w topowym hotelu jako