Wpis z mikrobloga

Ktoś na polski przetłumaczy?


@Zeswirowany_Michal: też bym się chętnie dowiedział co to są "drzwi tyl kierowca"
Bo nie widziałem jeszcze samochodu w którym są drzwi przód kierowca, drzwi tył kierowca, a potem drzwi tył pasażera ()

@kidi1: no to albo nie odpisujesz na smsy albo nie wpisuj głupot w ogłoszeniu
  • Odpowiedz
@kidi1: a dlaczego nie odpowiadasz na wiadomosci? przeciez to jest 1000 razy wygodniejsze, mozesz w kazdym momencie juz nikomu nigdy nie odpowiedziec, mozesz odpowiedziec kiedy ci sie podoba i najwiekszy plus nie musisz rozmawiac z ludzmi, nie zawsze jest dobry moment na gadanie przez telefon
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: wystawiłem wkład do bagażnika, bo założyłem gaz i mi niepotrzebny. Dzwoni w niedzielę rano koleś i pyta czy mam tylną prawą szybę. Wkład to jedyny przedmiot jaki mam wystawiony, więc nie wiem po czym wywnioskował, że mogę być handlarzem ( )
  • Odpowiedz
zawsze jak widzę adnotacje ze nie odpowiadam na SMS i maile to mam podejrzenie że sprzedawca coś kombinuje i boi się dać na piśmie informacje że auto jest sprawne xD


@konstelacjaniesamowitosci: Dokładnie. Najlepsze gdy w opisie praktycznie nic nie ma, a o wszystko masz dopytywać i dzwonić.
Dzwonić, bo

2 minuty rozmowy to ok 50 smsów '

, ale jaka to oszczędność czasu gdy ktoś napisze wszystko co najważniejsze w
  • Odpowiedz
  • 3
@kidi1 Zawsze mnie #!$%@? to nie odpisuję na smsy a to #!$%@? niby dlaczego? Sam oczywiście wolę dzwonić ale co złego jest w opisaniu na smsa?
  • Odpowiedz