Wpis z mikrobloga

@Dasmoker: Nie znajdziesz odpowiedzi na to pytanie, bo tak jak ktoś mądrze napisał, że ktoś kto jest zadowolony ze swojej agencji lub był, to nie siedzi w necie i nie daje X gwiazdek na stronach. Znajdziesz same negatywy.
Bo przykładowo ja Ci mogę powiedzieć, że jak nie masz mieszkania, języka i doświadczenia, to Otto jest git, bo mają spoko oferty dla takich osób. Mają też nowe wyremontowane lokacje, nie wiem czy
Nie znajdziesz odpowiedzi na to pytanie, bo tak jak ktoś mądrze napisał, że ktoś kto jest zadowolony ze swojej agencji lub był, to nie siedzi w necie i nie daje X gwiazdek na stronach. Znajdziesz same negatywy.


@Noggenfogger: Dlatego pyta na wykopie, a nie na stronach z opiniami :) Tu ktoś kto śledzi tag może się wypowiedzieć.

Ja ze swojej strony w sumie polecam E&A. Nie wałowali z wypłatami nigdy (a
@1SunnyBunny1: Jeśli chodzi o hotel to jak ktoś robił jakieś burdy to następnego dnia wylatywał. Jak ktoś robił głośne imprezy (a ludzie pracowali na różne zmiany i w każde dni tygodnia, więc jak ktoś miał na 6 rano w niedzielę, a sąsiad w sobotę w nocy robił imprezę to też słabo) to zwracają uwagę. Ktoś mógł się zasłaniać ciszą nocną i że do 22 może sobie puszczać głośno muzykę, ale regulamin