Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Matka dostała spadek 20k, całej rodzinie, znajomym, wszystkim powiedziała że zakłada sobie ogrzewanie gazowe, każdy się ciągle dopytuje jak tam idzie, minął grubo ponad rok przychodzi termin zakładania, ty synek słuchaj za kilka godzin przyjedzie ten Pan co ma gaz założyć, pożycz na piec 5k XD, jeszcze wtedy miałem pierwszy dzień dwutygodniowego urlopu i już na start humor mi zepsuła

Jak to usłyszałem to myślałem że mnie trafi, dlaczego kobiety nie szanują pieniędzy, muszą rozwalić wszystko na pierdoły, tych 5k oczywiście nie zobaczyła i awantura jaki to ja jestem syn, przez takie akcje wole być singlem do końca życia, jak w pracy słyszę że babeczka zostawiła pare stówek u fryzjera, a różnicy na głowie nie widać to XD, a maż ciężko pracuje za granicą

Lubię swoje zarobione i zaoszczędzone pieniądze, przykładowo telefon za 600zł zamiast nowego japka, małe oszczędny bezawaryjny 15 letni samochód zamiast nowego, a stać mnie na salonówke.

Kredytu nie dostała, nawet w innym kraju chciała się zaciągnąć, bo nie pracuje w pl, ale nic z tego
W pl wszędzie długów nawaliła, telefony w abo itd. nic tylko spadek odrzucić po śmierci, na szczęście dom nie jest na nią

#rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e0221ed55354000ab6d624
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Matka dostała spadek 20k, całej rod...

źródło: comment_1625321305OBQblP62efJm5p8M99r3yf.jpg

Pobierz
  • 7
dlaczego kobiety nie szanują pieniędzy


@AnonimoweMirkoWyznania: Szacunek do rzeczy otrzymywanych lekko z reguły jest niewielki, płeć nie ma tu absolutnie nic do rzeczy.
Znalazłeś kiedyś pieniądze na chodniku? Jeśli nie to pewnie znasz kogoś kto znalazł, takie pieniądze się bardzo szybko rozchodzą. #!$%@? je na głupoty dlatego, że nie włożyłeś w ich powstanie grama pracy.