Wpis z mikrobloga

W przyszłym tygodniu zaczynam samotną tygodniową podróż motocyklem po europie. Chciałbym zabrać drugi kluczyk w razie gdybym zgubił pierwszy i zastanawiam się gdzie mógłbym go skitrać, tak żeby mieć go pod ręką, zarazem w bezpiecznym miejscu. Trzymanie go gdzieś w motocykla odpada ze względu na ubezpieczenie w razie kradzieży. Jakie macie na to patenty? Mam torbę na bak w której będę trzymał najważniejsze rzeczy i zabierał ja ze sobą na postojach. Ale w niej będę nosił też pierwszy kluczyk więc odpada (ryzyko utraty dwóch jednocześnie) #motocykle #podroze
Pobierz nO-C34 - W przyszłym tygodniu zaczynam samotną tygodniową podróż motocyklem po europi...
źródło: comment_1625314926rKcEAynNyg5rOhlVn3zWDD.jpg
  • 15
A ja pomyślałbym nad jakimś mocowaniem na motocyklu, metalowa opaska zaciskowa przez oczko klucza i zamocować pod plastikami albo gdzieś w niewidocznym miejscu.
@baszmar: na motocyklu byłoby najpraktyczniej ale ubezpieczyciel mi nic nie wyplaci jak mi zwiną motor z kluczykiem, noclegi to niewiadoma gdzie mi sie uda dojechać lub mi sie spodoba tam będę nocował
@nO-C34 mam wszystkie zapasowe klucze czyli do moto, kufrow i blokady zawinięte taśmą i włożone w jednej z kieszeni kurtki ale na taśmie która jest przyczepiona do jednego z zaczepów kurtki