Wpis z mikrobloga

Szczepionka badana w najlepszych laboratoriach świata przez półtora roku, którą zaszczepiono kilkaset milionów ludzi hamując rozprzestrzenianie się ciężkiego przebiegu COVID-19 m.in. w UK czy Izraelu - REEEEEEEE

Jakiś lek testowany 2 tygodnie na przecież, zgodnie z narracja, PLANDEMIE I WYMYŚLONEGO WIRUSA KOWIDIAN - OCH TAK

#bekowicz #bekazprawakow #neuropa #konfederacja #szczepienia #covid19 #pandemia #4konserwy #covidianie #plandemia #otworzoczyczlowieku #prrrt
Pobierz
źródło: comment_1625305435wTArA55GjAwTHMIlpMyFyR.jpg
  • 45
@ziemba1: o nie, czekaj pajacu. Pomyliłem się i Sotrovimab nadal jest w 3 fazie. Od 9 czerwca, więc OP się dużo nie pomylił z tymi 2 tygodniami xD pomijając, że sam Pfizer przebadal 43tys osób w 3 fazie, a testy Sotrovimabu są na 1tys xD

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04913675

Wam to bordo dają jak pokażecie papiery, czy najpierw trzeba się wykazać ułomnością?
@Kazach_z_Almaty: kolejny który ma cieply smierdzacy placek zamiast mózgu... w sensie że ty.
Wyraźnie jest napisane "stosowany" a nie "testowany", ten lek został już przetestowany czyli jest już dopuszczony do użytku i jego testy się zakończyły. Powtórzyć jeszcze raz? A szczepionki są dalej badane i z tego co pamiętam w 2023 roku dopiero ma się to zakończyć.
nie wiem o co tu chodzi, ale ostre z was zjeby.

@Kazach_z_Almaty pisze o badaniu szczepionki w laboratoriach, gdzie tak naprawdę jedyne co się liczy przy szczepionce to badania in vivo, a więc w organizmie żywym (nijak to się ma do laboratoriów). Wszyscy wiedzą, że te szczepionki mają w #!$%@?ę NOPów, które nawet nie są odpowiednio zbierane ze względu na przeciążenie służby zdrowia i warunkowość dopuszczenia, a więc nietypowość procesu badawczego. Tak
@deziom: podpisuje się na końcu, a nie jak to zrobiłeś na początku. I z błędem w dodatku, ale nie musisz tego robić wiesz? nick wystarczy, każdy już wie że jesteś ułomem przecież. Wczoraj ktoś podlinkował że testy głowne się zakończyły i nie wiem czego nie rozumiesz. Może wróc do podstawówki, nauczyć się czytać ze zrozumieniem? naturalne jest że jest przeprowadzanych wiele badań w róznych liniach nawet wiele lat po dopuszczeniu leku