Wpis z mikrobloga

@BrakWolnegoLoginu: ale "jak ktoś opisze to będą" to idealne odzwierciedlenie rzeczywistości. Spora część oddziałów radiologii tak funkcjonuje, niektóre szpitale nie mają nawet radiologa na stałe. Tam często pracują lekarze z doskoku którzy przychodzą, opisują trochę badań i tyle. Pamiętam jak ja w powiecie opisywałem RTG z soru sprzed trzech czy czterech dni gdzie pacjenci już dawno byli w domach. :D
@Strahl: no ok nie patrzyłem na to w ten sposób, ale jej odpowiedź i tak była co najmniej bezczelna

@vomalio: normalna odpowiedz byłaby dla mnie lepsza - nie mówię, że ona ma zaraz usiąść i to zrobić, albo żeby znalazła kogoś kto to zrobi na już, bo rozumiem jak wygląda służba zdrowia, ale chamstwa nie zniosę i nigdy go nie będę próbował normalizować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: według mnie po prostu nie była nawet w stanie określić tego terminu, jakby podała 2 tyg, a nie dostałbyś do tego czasu to byś #!$%@?ł ze cie oszukała. Nie ma dobrej odpowiedzi xD
normalna odpowiedz byłaby dla mnie lepsza - nie mówię, że ona ma zaraz usiąść i to zrobić, albo żeby znalazła kogoś kto to zrobi na już, bo rozumiem jak wygląda służba zdrowia, ale chamstwa nie zniosę i nigdy go nie będę próbował normalizować


@BrakWolnegoLoginu: przecież takich badań jak twoje to tam jest cała masa do opisania. Jak będą to będą, i tyle. Też tak odpowiadaliśmy, bo tu nie ma lepszej odpowiedzi.
@Strahl: nie myślę tak, ale wiem jaki jest problem żeby się dostać na ten tomograf - na NFZ kilkadzieist dni oczekiwania, prywatnie na już, a z karta dilo kilka dni. Pojechałem z ojcem na tomograf o 13:30 bo tak pani w rejestracji kazała, ojciec wszedł po 15, przed nim były dwie osoby po nim już nikt. Szpital jeden z większych w województwie. Dziennie były 3 osoby na tomograf i to tylko
@BrakWolnegoLoginu: normalizuje bo znam realia i wiem ile jest kadry w szpitalach. Radiolog w Polsce opisuje dziennie 2-3x więcej badań w porównaniu do tego ile opisuje ja, trzy osoby z kartą dilo to trzy duże tomografie do opisania dorzucone do kupki tego co się robi na co dzień w szpitalu. Do twoich trzech tomografii zrobionych ambulatoryjnie dochodzi jeszcze ponad setka rentgenów dziennie robionych przez szpital, plus bóg wie ile ambulatoryjnych które