Wpis z mikrobloga

To nie jest duża przeszkoda. Jest dwóch streamów na twitchu, którzy w makijażu są nie odróżnienia od dziewczyny. Jeden chyba zebrał 20k dolarów miesięcznie z donejtów i pewnie z 10k od sybskrybentów.


@biskup2k: Przecież na Twitchu chłopy dostają od widzów kasę za samo siedzenie i granie w gierki, więc po co jakieś cyrki z przebieraniem za babe?
zazwyczaj ci co dostają takie kwoty bądź wyższe, pierwszy przykład xayoo są pionierami w jakiś dziedzinach rozrywki, są mega zabawni, naprawdę w czymś dobrzy. A baba? xD


@tempoconto: Aha, czyli jak naiwniaki płacą chłopowi za siedzenie przed kompem i granie w gierki, to jest multum powodów do usprawiedliwienia baranów płacących za coś takiego, ale gdy ludzie wpłacają babom, to koniec świata xD
@JohnShelby wpłaciłem bo ja też kiedyś byłem w potrzebie i mi inne osoby pomogły. Plus też taki Iwona ( tak ma na imię ta dziewczyna) okazała się sympatyczną osobą. I nie rozumiem tagu tutaj #pieklokobiet czy też #bekazpodludzi najlepiej się śmiać ale jeden jak i drugi też kiedyś będzie w potrzebie.
Aha, czyli jak naiwniaki płacą chłopowi za siedzenie przed kompem i granie w gierki, to jest multum powodów do usprawiedliwienia baranów płacących za coś takiego, ale gdy ludzie wpłacają babom, to koniec świata xD


@grzsci: no akurat taki streamer musi się zdecydowanie bardziej wysilić by dostać donate niż jakaś internetowa #!$%@?. Za ,,samo granie na streamie" nikt kasy nie dostaje, ale ok xD
@grzsci: to chyba nie do mnie, ale odpowiem – te xjajo i inne dają im coś w zamian – rozrywkę. Coś jak albo za TV. Oglądają ich dzieciaki, co nie mają takiego dobrego kompa i/lub lubią medrcow internetu od siedmiu boleści poogladac.

Wystlanie kasyjakiejs losowej typiarze kasy tylko dlatego, że jest typiarą to po prostu spermiarstwo