Wpis z mikrobloga

@somskia: Tak z ciekawości, to jest karalne jeżeli ustawie sobie fotkę kobiety z that person doesn't exist? Nie będę mówił że nią jestem, tylko zdjęcie.
  • Odpowiedz
@grzsci robisz kurtyzanę z logiki. I więcej nie chce mi się pisać. A jak d--a dobrze gada o grach i nie pokazuje cycków przy tym to nie ma to dla mnie znaczenia co ma między nogami.
  • Odpowiedz
@Lawsuit: porównanie czyjegoś nieszczęścia w postaci złamania nogi i wykorzystania tego do okradzenia tego osoby, do wysłania przez kogoś obdarzonego własna wola na wybrany przez niego cel xD weź się nie ośmieszaj chłopie
  • Odpowiedz
Ciekawe czy robienie kontentu gdzie widać tylko moją parówę lub dupsko dałoby się spieniężyć... bez twarzy itd. Jakieś walenie konia, męskie twerki xD

Ktoś by to pewnie oglądał i może bulił za to xD

Dobrze to robię? xDDDD
  • Odpowiedz
A jak d--a dobrze gada o grach i nie pokazuje cycków przy tym to nie ma to dla mnie znaczenia co ma między nogami.


@muchabzz: Czyli d--a może dobrze gadać o grach, ale gdy pokaże zbyt dużo skóry, to już c--j z nią? Ja nie wiem kto tak ludziom sprał łby, że widok cycków w staniku wywołuje u nich taką traumę xD
  • Odpowiedz