Wpis z mikrobloga

Podbijam stawkę. Po pierwsze 100% Polek okrada nas codziennie via system emerytalny.
33% kobiet umawia się na randki dla darmowego żarcia. Policzcie jeszcze żony i matki na utrzymaniu, wszystkie laski które są zabierane na wakacje, otrzymują obiadki, wożenie i inne benefity.

Facet jest wołem roboczym w tym kraju - koniec kropka. Oczywiście normictwo się zesrało, ale statystyki samobójstw nie biorą się z powietrza.
#p0lka #heheszki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikniebieskichpaskow #blackpill #redpill #p0lka
swiety_spokoj - Podbijam stawkę. Po pierwsze 100% Polek okrada nas codziennie via sys...

źródło: comment_16252635103klR31rnp2oT76DwPRjKpb.jpg

Pobierz
  • 15
@vyrkovyrko: pudło szerloku. Moja matka to utrzymanka i wzorowa gospodyni domowa, a mój stary mógłby Cię kupić i sprzedać na targu za paczkę fajek.

Jestem skromnym chłopakiem z małej wsi i staram się robić karierę inżynierując w wojewódzkim. Jestem w związku, ale moja kobieta nie podciera mi dupy, ani ja jej. Za to Ty jesteś zwykłym normikiem klękającym przed p0lką i kupującym jej obiadki. Wynocha spermiarzu ohydny
- inzynierujesz w wojewódzkim
- 100% kobiet to pasożyty, ale twoja różowa nie wymaga podcierania dupy i na tobie nie pasożytuje

Powodzenia tam w twoim Januszexie z takim inzynierkiem, twoje zdolności matematyczne to złoto.

Praca w gospodarstwie domowym twojej starej to praca, za która inni płaca jak chcą mieć kucharkę, sprzątaczkę i opiekunkę do dzieci. Możesz sobie #!$%@? posty ile chcesz i wymyślać bajki na kiju o dorosłym życiu, posiadaniu różowej i