Wpis z mikrobloga

Chciałbym zwrocić uwagę, że @pink_flamingo , to najgorszy rodzaj #atencyjnyrozowypasek , bo dla atencji jest w stanie kupić sobie żywe stworzenie i je męczyć dla plusów. Pod swoimi tagami #codziennysmok , #jedzzesmokiem wrzuciła ostatnio film jak naraże agamę brodatą na ogromny stres, co dla mnie jako dla terrarysty, który siedzi w tym hobby od ponad 20 lat, jest strasznie wkurzające i uważam, ze tacy ludzie to ten sam sort co gnoje ciągnący psa za samochodem.

@pink_flamingo kupujac sobie zwierzę-zabawkę, nawet nie poświęciła chwili, na przeczytanie jak zapewnic zwierzakowi odpowiednią opiekę, a kiedy zwróciłem jej uwagę i podpiąłem linki do poradników hodowców, to usunęła moje posty i wrzuciła mnie na #czarnolisto...

Dla białorycerzy, którzy będą ją bronic, na szybko mogę jeszcze raz wkleić linka z największej polskiej stronie dotyczacej agam brodatych i ich kąpeli TU.

Generalnie mam w d**** wszelkie chore akcje na mirko, które prowadzą do zdobywania żebroplusów, ale nie znoszę kiedy ktoś męczy zwierzęta i się jeszcze tym chwali. Jeżeli ktoś może zawołać @pink_flamingo, to proszę aby to zrobił, bo może chociaz przeczyta ww. stronę i zapewni zwierzakowi własciwą opiekę, albo najelpiej niech odda, agamę spowrotem do sklepu, bo szkoda zwierzaka przy takim człwieku.

wrzucam poniżej (prawie)wszystkie tagi jakie wykorzystuje ta atencjuszka, może uświadomi to plusujacym, jakie zachowania napędzają.

#terrarystyka #agamabrodata #smiesznypiesek #plywajzwykopem #agama #agamaboners #agamabrodata #smiesznekotki #jaszczur #jaszczurki #chwalesie
  • 7
@ssailorr: Człowieku masz ze sobą na prawdę duży problem. Nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w żadna dyskusje, bo sam nie masz pojęcia o czym mówisz. Mam swojego smoka od 5 lat i wiem jak się nim zajmować. Mój smok jest pod stała opieka weterynarza i widocznie sam powinieneś się douczyć zanim wylewasz na człowieka wiadro pomyj. Nie mam zamiaru rozmawiać z trollem.
@Pink_Flamingo: Kobieto, na filmiku robisz dokladnie to co jest w opisie hodowli zwierzaka wskazane jako duze błędy. Rowniez nie zamierzam z Toba dyskutować, szkoda, ze zamaist sie rzucać, nie przeczytasz rad prawdziwych hodowców, tylko narażasz zwierze na stres dla zdobycia plusow na@portalu ze śmiesznymi obrazkami
@dead_inside19: Po pierwsze po co mnie wyzywasz? Liczysz, ze Ci sie bialorycerzenie opłaci? Po drugie jak juz zacząłeś czytać to czytaj cała strone, a nie wyrywki, bo tam zupełnie o cos innego chodzi, a po 3 nie pisz do mnie wiecej, nie lubie toksycznych ludzi w swojej okolicy.