Wpis z mikrobloga

Proponuje mojej różowej wspólne aktywności jak np. ścianka wspinaczkowa albo narty a potem jak ona mówi ze to jej nie jara i ze nie chce tego robić to się w------m i się z nią kłócę ze robi mi nadzieje i mnie wystawia.
Jak bardzo jestem poryty?

Mam dużo własnych zajawek ale chciałbym tez z nią dzielić jakiś sport.
#zwiazki
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malowanie paznokci to nie hobby


Bzdury na kółkach i idziesz w zaparte, by nie przyznać się do błędu. Definicja

"Hobby – zamiłowanie do czegoś, czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków"

Czyli
  • Odpowiedz
Dobrze, ujmę to inaczej...Chodzi mi o sytuację, kiedy ,,przyszły partner” lubi np. jeździć na nartach i regularnie wybiera się w Alpy. Przyjmijmy, że druga osoba nigdy nie próbowała jazdy na nartach, przez co nie ma żadnych traum z tym związanych, czy innych zniechęceń. Pierwsza osoba zarzuca temat wspólnego wyjazdu, a druga osoba stwierdza stanowczo, że ona nie chce, bo nie, nie rozumiejąc potrzeb drugiej osoby. Ja nie twierdzę, że ktoś musi daną czynność polubić, ale jeżeli coś jest ważne dla jednej ze stron i stanowi ,,kawałek jej życia”, a druga osoba nie chce tego rozumieć, chociażby przez zwykłą próbę, to jest to dla mnie red flag.


@purystkaod6bolesci: Dziękuję bardzo w końcu za kawałek dyskusji bez przytyków - czyli da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co nie znaczy, że ja i tak byłbym na "nie", ale nie "bo nie", ale bo jako coś mi się wydaje ktoś starszy od Ciebie doskonale wiem, że jazda na nartach nie podoba mi się i koniec. Ewentualnie,bo nie mam takiego zdrowia. Nie jest to żadne red flag, po prostu ludzie się różnią z wielu powodów i z wielu powodów nie będą niczego próbować i nie jest to jakiś atak na
  • Odpowiedz
@keczynski: najłatwiej spróbuj zrobić coś co jest jej hobby a nie twoim. Może jest mało asertywna i nie lubi ciągle ci odmawiać, a tak naprawdę nie chce robić nic z tego co jej proponujesz.
  • Odpowiedz