Wpis z mikrobloga

Proponuje mojej różowej wspólne aktywności jak np. ścianka wspinaczkowa albo narty a potem jak ona mówi ze to jej nie jara i ze nie chce tego robić to się w------m i się z nią kłócę ze robi mi nadzieje i mnie wystawia.
Jak bardzo jestem poryty?

Mam dużo własnych zajawek ale chciałbym tez z nią dzielić jakiś sport.
#zwiazki
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najpierw mówi ze chce


@keczynski: Nic o tym nie pisałeś, że chce. Ale co chce? Nie wie czego chce. Może tak luźno mówiła, że coś by tam porobiła razem, ale nie akurat co Ty lubisz. Pewnie dziewczyna jak większość na w-fie nawet nie ćwiczyła a Ty chcesz ją na jakieś sporty brać gdzie wymagana jest spora sprawność. Albo może tak Ci mówi na odczepne bo zbyt naciskasz, bo ma być
  • Odpowiedz
@keczynski: to źle definiujesz relację, jeśli masz takiego świra na punkcie sportu. Skoro się dogadujecie, wzajemnie akceptujecie swoich przyjaciół i rodziny to trzymaj się tego i znajdź sobie ekipę od uprawiania sportu. Boże kochany, co wy robicie ludzie
  • Odpowiedz
@Kr12345: Psują związki, bo próbują coś wymusić dodatkowo, żeby para była jak papużki nierozłączki - najlepiej wierne kopie siebie samych. No i jak widać robią to obie płcie, bo kobiety też potrafią wymuszać sporo rzeczy.

@keczynski: Jedno co mogę zrozumieć to jakieś motywowanie do sportu, ale nie na tym poziomie (czyli gdzie trzeba mniej sprawności, kondycji i siły). Może coś lżejszego, jeśli byłaby leniwa kompletnie i nic nie
  • Odpowiedz
@keczynski: to pod każdym względem, czy jednak nie pod każdym? Mój niebieski na rowerze nawet nie potrafi jeździć (niby problem z błędnikiem, ale nawet jego rodzice z tego żartują), kupiłam mu takie dodatkowe kółka (jak dla dzieci, tylko dla dorosłych) :P rower jednak nie wypalił, ale longboard mu się spodobał (rekreacyjnie, dla zabawy), w pingponga w parku gramy, z piłką do kosza biegamy po boisku, ale ścianka, snowboard już nie.
  • Odpowiedz
„ @nowywinternetach: ona jest ogólnie bardzo fit ale woli basen, silke, fitness, yoge - a ja narty, deski, quady itd - im bardziej pewne ze coś ci się stanie jak się wyjebiesz tym bardziej się cieszę XD”
Czyli to bait?
  • Odpowiedz
ona jest ogólnie bardzo fit ale woli basen, silke, fitness, yoge - a ja narty, deski, quady itd


@keczynski: nie No, to już jest jawny bait xd laska ma swoje zainteresowania, metody ruchu, a ty się wpieprzasz obrażony, że nie robi tego, co ty akurat chcesz. Albo bait albo naprawdę źle z Tobą
  • Odpowiedz
że jest się otwartym na zajawki drugiej strony?


@purystkaod6bolesci: Otwartość nie oznacza robienia tego samego i przymusu robienia tego samego. Otwartość to znaczy, że nie hejtujesz, a możesz nawet posłuchać o tym. Ale nie musi cię to interesować. Mnie nie interesuje jak kobieta robi paznokcie koleżance. Co mnie to? Ale jestem otwarty, nie krytykuję, niech robi.

ona jest ogólnie bardzo fit ale woli basen, silke, fitness, yoge - a ja narty, deski, quady itd - im bardziej pewne ze coś ci się stanie jak się wyjebiesz tym bardziej się cieszę
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś nie chce nawet czegoś spróbować zrobić i jest z góry nastawiony na ,,nie”, to trzeba takiej osobie podziękować.


@purystkaod6bolesci: No to jesteś zerojedynkowa, jak każdy kto wymusza, a więc jest to toksyczne.

Sorry, ja jestem na "nie" do robienia paznokci i nie będę tego próbował. Wiem doskonale, że tego nie chcę.

Więc to ja podziękuje tej która na mnie to wymusza. I to ja będę miał rację, a
  • Odpowiedz