Wpis z mikrobloga

@JohnShelby: ale ty jesteś pewny, że ją kochasz? świetnie ją znasz? Widziałeś ją w kryzysowych sytuacjach? Spędziłeś z nią czas intymnie (nawet nie mówię o seksie, ale takim bardzo bliskim poznaniu)? Jeśli nie, to najpewniej jej nie kochasz, tylko ja sobie wkręciłeś i możesz sobie narobić niezłego gówna w życiu.
  • Odpowiedz
@Kr12345: znam ja dobrze i jestem absolutnie pewien swoich uczyć, nie jestem natomiast pewny jak ona na to zareaguje, bo ze rzuci mi się w ramiona jak na filmach to wątpię, no ale z drugiej strony nawet nie spróbować to tez średnio
  • Odpowiedz
@JohnShelby zależy jakie łączą Was relacje.
Skąd mamy wiedzieć jak wygląda Wasza znajomość , jej zachowania wobec ciebie, twoje wobec niej oraz jak wygląda jej relacja z narzeczonym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@JohnShelby: mów, raz się żyje, najwyżej sobie spitolisz relacje ale nie będziesz kolejne 20 lat żył w żalu i pretensji do siebie że nie sprobowales
  • Odpowiedz
@madmat: relacje mamy bardzo dobre, ale z drugiej strony z narzeczonym tez raczej nie jest z przymusu wiec sam nie wiem co robić. Rozsądnie było by odpuścić, no ale weź i odpuść jak myślisz ze to ta jedyna..
  • Odpowiedz