Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na szczepieniu kolejka do gabinetu, normalnie wszyscy stoją i czekają na swoją kolej. Gdy przychodzi moja kolej, jakiś gościu zza pleców proponuje żeby przepuścić jakąś Panią bo widać że sie niecierpliwi...
Oglądam się bo może jakaś starsza schoronawana osoba, może ma astme czy co, ale nie... jakaś laska około 30 lat z dzieckiem.
W głowie mówie 'Ty spermiarzu...', ale nie bede wykopka na żywo udawał i powiedziałem:
- Ta Pani na pewno sobie poradzi.
I wszedłem do gabinetu xD
Jak wyszedłem co prawda dziwnie sie na mnie patrzyli.
Jak głęboko w naszej kulturze zakorzeniony jest kult cipy, że nawet taka laska z bobo siedzi sobie, bobo spokojne, nie hałasuje, normalnie czeka na swoją kolej, a jakiś zaspermiony mózg cały czas kombinuje jak by jej życie ułatwić xD
#p0lka
#bialorycerstwo
#koronawirus
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shaelix92: gdybym znalazł chwilę to bym odpisał z pytaniem, czy jednostki prywatne z którymi mają umowy nie muszą traktować swoich klientów z zachowaniem norm etycznych. Co do pisma to jednostki, to wystarczy jak napiszesz na oficjalnego maila jednostki, nie bezpośrednio do właściciela.

edit: tak sobie teraz myślę, że najłatwiej będzie pewnie obsmarować tej babie dupę w opinii na google maps, podając opis tej kobiety z wyglądu i co zrobiła, każdy
  • Odpowiedz