Wpis z mikrobloga

Witam was #gielda owe swiry!

Wrzucam moje perypetie z akcjami apple celem uzbieranie na przyszły samochód spod znaku jabłka, czyli horyzont czasowy to okolo 5 lat.

Bede wrzucał od 500 do 1000 dolców co miesiąc aż do możliwości zakupu elektrycznej bestii od apple publikując przy tym portfel.

W czerwcu nie dobralem akcji gdyz planem bylo dobieranie ponizej 127$ za akcje a obecnie akcje sa mocno powyzej 130, gotowke mam przyszykowana w razie spadku ponizej tej kwoty mozliwe ze tez ustawie stop lossa by za dodakowe pieniadze zwiekszyc pozycje.

#zbieramnaapple #inwestycje #apple
Pobierz Scaven - Witam was #gielda owe swiry!

Wrzucam moje perypetie z akcjami apple celem...
źródło: comment_1625161663LwkDuFAsR9EuXS3rct8ZTJ.jpg
  • 10
@Narmol: Jak najbardziej, juz tlumacze gameplan, sadze ze do wynikow dojdziemy do 140$ za akcje nie wiem czy sie odbijemy czy polecimy dalej wydaje mi sie ze odbije w dol (patrzac wczesniejsze zachowanie) i dlatego ustawie stop loss w granicach 138 $, sadze tez ze spadnie ponizej 127$ skad zaczne skup w partiach, jezeli pojdzie wyzej i wyznaczymy nowy wyzszy kanal fluktacji ceny to wtedy po znalezieniu dolnej czesci tego kanalu
@Scaven jak inwestujesz długoterminowo to aktualna cena nie powinna Cie interesować, dobierasz jak leci, uśredniasz w górę i w dół, trzymaj się planu, a nie teoretyzuj
Dziekuje wszystkim za komentarze, szkoda ze zaden nie odniosl sie do samego planu, zapraszam za miesiac dowiecie sie co zrobilem i jak na tym wyszedlem ;)