Wpis z mikrobloga

Ostatnio trochę zainteresowałem się tematem #ufo, bo zawsze uważałem, że są to bajki dla dzieci i foliarzy i w zasadzie po moim (mam nadzieję nieziemkiewiczowskim riserczu) mam mega mieszane uczucia. Po ostatnim raporcie DoD i wielu artykułach w NYT, Washington Post, CNN i wypowiedziach amerykańskich polityków, typu Harry Reid, Marco Rubio czy Bill Nelson stwierdziłem, że sprawdzę, co wiemy.
No i tak. Z jednej strony mamy rzekomych świadków typu:
- kontraktorów nasa, ktorzy widzieli rzekome obiekty,
- Lui Elizando, który mówi, że są zdjęcia w 4k tych obiektów, a nawet jesteśmy rzekomo w posiadaniu "exotic materials", czyli jak rozumiem odłamków metali itd,
- pilotów, którzy widzieli rzekome 'tic tacs',
- rzekomych naukowcow i konraktorów firm prywatnych, którzy zajmowali się inżynierią wsteczną tych obiektów, rzekomo w Lockheed Martin,
- raporty austrlijskiego rządu, które stwierdzają, że tak, rząd amerykański posiada taki statek powietrzny,
Konferencję prasową, gdzie byli wojskowi opowiadają rzekomo, że te obiekty np manipulowały bronią wojskową, obiekty były widziane w kosmosie itd itd.
Dziennikarza śledczego, który opowiada podobne rewelacje

A z drugiej strony zdjęcia zrobione za pomocą:
- ziemniaka,
- kawałka kartki papieru,
- obsmarkanej chusteczki do nosa,
- zapikseolowane, ziarniste, kiepskiej jakości wideo z Pentagonu, na których gówno widać.

Podobno naukowcy #nasa maja zająć się problemem. Jeśli mają dokładnie takie same materiały jak my, to życzę powodzenia XDDD

EDIT: I jeszcze mamy masę foliarzy wypowiadających się w temacie, mamy ich również na wykopie xD

No więc fakty, czy bullshit i sezon ogórkowy w pełni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ufo #ciekawostki #niewiemjaktootagowac #pytanie
Pobierz malyludeklego - Ostatnio trochę zainteresowałem się tematem #ufo, bo zawsze uważałem,...
źródło: comment_1625147177FwzfM5UdWrvhcuvDAlsmgq.jpg
  • 35
@maly_ludek_lego: @FX_Zus: czytałem ten raport, nie zostało tam określone, czy te 18 "dziwnych" charakterystyk lotu pochodzą tylko z jednego źródła. Można to tak interpretować, ale nie jest to doprecyzowane.

Jestem skłonny tak uważać także ze względu na to, że te tic-tacki obserwowane przez samoloty z USS Nimitz były widoczne gołym okiem i na radarze, do tego jeden z nich udał się w miejsce kolejnego celu dla samolotu kilka sekund po
Pobierz selflessness - @malyludeklego: @FX_Zus: czytałem ten raport, nie zostało tam określon...
źródło: comment_16254128074MekynRunR8D3Ycn88qAEC.jpg
@FX_Zus: Ten Mick posługuje się trochę takim spiskowym myśleniem. Jakby to paradoksalnie nie brzmiało w kontekście UFO. Ma swoją teorię i wszystko sobie do niej dopasowuje. Kolega @maly_ludek_lego szybko wykazał, że Twoje twierdzenia odnośnie raportu są zwyczajnie nieprawdziwe, bo obserwacje są potwierdzone na kilku systemach obserwacyjnych. Raport mówi, że takie obiekty istnieją, są to obiekty fizyczne, wykazują niezwykłe właściwości lotu i są zagrożeniem dla bezpieczeństwa, bo nie wiemy czym one są
@GrammarNazi: Mick posługuje się przede wszystkim logiką, matematyką, fizyką i danymi zawartymi w HUDZIE, niektórych nagrań.

Jeśli jego analizy nie są prawidłowe, to gdzie kontrargumenty jakiegoś specjalisty wytykające jego błędy???

Raport nigdzie nie mówi, że obiekty które wykazują niezwykłe właściwości lotu są fizyczne i że zostały zarejestrowane za pomocą wielu czujników, więc kolega jawnie manipuluje.

Do tego raport zakłada, że te niezwykłe właściwości lotu mogą być: "sensors errors, spoofing or observer
@FX_Zus: Jak zarzucasz komuś manipulację, to może chociaż przeczytaj najpierw ten raport, żeby wiedzieć o czym mówisz?

Raport nigdzie nie mówi, że obiekty które wykazują niezwykłe właściwości lotu są fizyczne i że zostały zarejestrowane za pomocą wielu czujników, więc kolega jawnie manipuluje.

https://www.dni.gov/files/ODNI/documents/assessments/Prelimary-Assessment-UAP-20210625.pdf
Pobierz GrammarNazi - @FXZus: Jak zarzucasz komuś manipulację, to może chociaż przeczytaj naj...
źródło: comment_16254806834trwUmUW3bDJgRPXzPeS2P.jpg
@FX_Zus: Ach, czyli chodzi Ci o to, że trzeba Ci jak krowie na rowie wskazać konkretne obserwacje? Musisz nieco poczekać, bo słowo "prelimary" oznacza, że jest to raport wstępny. Raport podsumowuje wszystkie badane obserwacje, ale nie opisuje każdej z osobna. Jest napisane "most of the UAP reported" co oznacza, że większość z obserwacji była zarejestrowana na kilku urządzeniach. 18 obserwacji natomiast wykazywało niezwykłe właściwości lotu. W raporcie też zaproponowano takie wyjaśnienia
Raport mówi, że takie obiekty istnieją, są to obiekty fizyczne, wykazują niezwykłe właściwości lotu


@GrammarNazi: hahahah, komentarz usunięty za "zarzucenie komuś", że może być kłamcą albo idiotą gdzie ten ewidentnie potwierdził wymienione cechy w trakcie rozmowy xD

Moderacja poziom Wykop xD
Raport mówi, że takie obiekty istnieją, są to obiekty fizyczne, wykazują niezwykłe właściwości lotu


@GrammarNazi: nie dość, że jesteś kłamcą to jeszcze manipulujesz moderacją żeby ukryć swoją ignorancję, nieumiejętność czytania. Żałosne.