Wpis z mikrobloga

Zaraz oczywiście ktoś napisze, że jak chcesz robić za marne pieniądze, po 12 godzin dziennie to beka z Ciebie.
Otóż prawda jest taka, że dobrego i wykształconego pracownika się ceni a taki szybko znajdzie sobie pracę w warunkach które mu odpowiadają.
@kotzstein: Korwiniści, mimo swoich wad, akurat nierobów i socjal szkalowali od zawsze. Za to ta nowa kanapowa lewica to rak taki sam jak narodowi socjaliści z PiSu. Może dlatego tak dobrze się dogadują.

Tak BTW, czy ktoś potrafi wytłumaczyć mi dlaczego Lewica od mniej więcej pół roku wali w liberałów niczym w bęben? Przecież to mogą być ich jedyni sojuszniczy w walce z rezymem Kaczyńskiego.
@Tymajster Skąd takie spostrzeżenia? Według mnie pani detektyw brzmi lepiej niż detektywka (?), tak samo jak zawodowy kierowca niż zawodowa kierowniczyni (?) ale już nauczyciel i nauczycielka brzmią ok.
@Tymajster W którym miejscu pisze szyderczo? Nie mam pojęcia jak poprawnie jest "kobieta detektyw" dlatego napisałem, że lepiej zapytać kogoś kto się zna.
Dalej masz, że takie sformułowanie jest zbyt proste w opinii oakduck, więc to nie jest to tworzenie problemu?
I coś czuje, że nie mnie ale Ciebie kolego boli to, że ktoś woli mówić pani detektyw ¯_(ツ)_/¯
Koalicja Lewicy z PiS byłaby zaiste egzotyczna. O ile gospodarczo to oni się migusiem dogadają, o tyle światopoglądowo nieźle fikołki by się odbywały.


@demagog: Po prawdzie to wszystkie partie zdają się mieć "doraźne koalicje" z pisiorami odnośnie tematyki która akurat ich interesuje. Stąd karaczan wcale zbyt intensywnie nie sra w pory przed zamieszaniami z większością w Sejmie.

#!$%@?ć nowy podatek? Cześć Zandberg, słuchaj jest mała sprawa.
Zrobić coś przeciw UE? JKM,