Wpis z mikrobloga

Nie od dziś wiadomo że człowiek bez pasji umiera... w naszym kraju jednak nie tylko rząd i prawo są często przeszkodą w jej spełnianiu, czasem jest to zwykły #rozowypasek Podzielcie się swoim #hobby i informacją jak idzie Wam jej spełnianie Waszych #zainteresowania konfrontacji z #logikarozowychpaskow ?( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Poniżej pozorowane zdjęcie podesłane do mnie przez Macieja Gadzinowskiego, którego widzimy na scence.

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#poszukiwacze #wykrywaczmetalu #pasja
Zwiadowca_Historii - Nie od dziś wiadomo że człowiek bez pasji umiera... w naszym kra...

źródło: comment_1625128446qx94XMxKBMjoKNAIMAQMRj.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zwiadowca_Historii: u mnie to pieczenie, glownie chleby, bagietki, bajgle
rozowy wspiera choc czasem ma dosc ze pol mieszkania zawalone workami z maka, najgorzej
walaja sie jakies resztki zakwasu czasami, ja 3 wieczory zajete, 3 poranki zajete, klienci przychodza, dzwonia, starsze panie zagaduja

wczesniej bylo bieganie ultra, glownie gorskie, kilkanascie godzin w tygodniu na treningach, wyjazdy do roznych krajow na biegi, podpotrzdkowanie wakacji moim startom

ogolnie mam fajna rozowa i nie
  • Odpowiedz
@Zwiadowca_Historii: Kurła moja ex sobie wymyśliła "Albo ja albo F1" xD. Kurła Formuła 1 zawsze będzie i zawsze będę tym się interesowac, a kobieta i tak znajdzie sobie innego xD. Oglądałem i postawiłem na swoim, nie będzie mieć nic do gadania. Ja mam rezygnować z pasji tylko, żeby do niej wpaść i się nudzić? Juz 2x tak było, zamiast wyścigu to szedłem do niej, a ona się nudziła, nie miała
  • Odpowiedz