Wpis z mikrobloga

Powiedziałem różowej że jest gruba, mimo że nie jest jeszcze gruba tylko mięciutka ale ma siedzącą pracę i pozniej w domu tez siedzi tylko i jest leniwa trochę i myśli tylko co będziemy jeść a ona ze złe się przez to ze mną czuje bo sie nie kocha za wygląd itd i co jak dziecko urodzi i sie roztyje to ją zostawie. A ja profilaktycznie nie chce grubej żony bo patrzę ze współczuciem na tych normalnych gości z grubymi jak odyńce żonami.
Zribilem dobrze?
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy kobiety macie taką szkodliwą przypadłość że każdego szczerbatego walenia skomentujecie że wygląda świetnie


@niebenben: uwaga, spoiler: człowiek może wyglądać świetnie nie tylko dlatego, że ma zgrabne ciało. Kobiety są w stanie dojrzeć, że inna dobrze zestawia kolory i wzory, ma ładnie ułożoną fryzurę i oryginalną biżuterię. I co, szok i niedowierzanie?
  • Odpowiedz
@Kr12345 skończyłem niedawno energetykę na politechnice dziennie.
Wszystko jest kwestia dobrze zorganizowanego czasu.
Fakt faktem to wszystko robię w pośpiechu, mam zwariowane życie ale się da.
Jest to momentami irytujące ale przynajmniej nie mam czasu na c-------y
  • Odpowiedz
"nie będę chodzić po wsi, daleko, za zimno, po coo" strefa komfortu ponad wszystko i nie mogę tego przeskoczyć


@niebenben: No to już raczej nie przeskoczysz - wasz problem leży gdzie indziej niż w tym, że ona tyje. Albo się ogarnie sama (co się dzieje u ogarniętych, fajnych dziewczyn) albo się rozstaniecie. Tak to już w życiu jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@niebenben: po co jej facet, który nie będzie jej akceptował i kochał zawsze taka jaka jest? Szkoda czasu na takiego, idź jej powiedz ze jest piękna i o-------l się od niej albo ja zostaw, wtedy znajdzie takiego, który będzie ja doceniał pod każdym względem. Nikt nie powinien nikomu dyktować i narzucać co ma robić
  • Odpowiedz
  • 9
@TrisssMerigold sorrka ale brzmi to jak patos, doskonale wiemy że ludzie to jednak ciągle zwierzęta i cielesność jest ważna, nie wiem czy Tobie by odpowiadało że twój facet, na początku zgrabny koleś na twoich oczach zmienia się w ulanego odyńca z trzema podbrudkami. Powiesz ze jest teraz uroczym misiem czy raczej będziesz trochę zirytowana jak będziesz musiała zgarniarką odrzucać benben znad pyrtka?
To już nie tak że przypadkiem wiążesz się z
  • Odpowiedz
  • 1
@Kr12345 krótko i zwięźle. Niby jest fajna i ogarnięta ale nie wierzę już w to że odmieni się jej potrzeba wygody. Z resztą... I tak się już coś j----o od dłuższego czasu. C'esta la vie
  • Odpowiedz
@wojtekanabolik: słuchaj, tutaj też cały etat i studia dzienne. Ale wiem, jak źle jem i udaje się zachować wagę tylko dzięki sytuacji hormonalnej - a dziewczyny nie zawsze tak mają, bo tak mają dziewczyny po prostu, tu się płcie różnią. Poza tym, jeśli mam chwilę wolnego, wole iść do kina albo do teatru niż na siłownię i rozumiem różowe, które też tak mają. Także u mnie się ta doba nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niebenben: nie nie tak, bo miałam tak i kochałam go jakimkolwiek by nie był bo nie kocha się za wygląd w ogóle;) on się zmienia I przemija a jak myślisz inaczej to nie dorosłeś do poważnej relacji, tylko myślisz teraz o dupie Maryni;)
  • Odpowiedz
  • 8
@TrisssMerigold omg, jak to nie kocha się za wygląd, to dlaczego ci ładni ludzie są tylko z ładnymi ludźmi? Ci mniej tylko z takimi mniej?
Wygląd w każdym etapie jest tak samo istotny jak charakter, stabilność psychiczną, zainteresowania wspólne no nie wiem, wszystkie inne możliwe rzeczy które się składają na to mają dokładnie taki sam procent udziałów. Nawet dziadek 80letni popatrzy pod kątem wygladu na 80letnią babcie jak będzie miał jeszcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niebenben: z wszystkimi nie bo bym musiała mieć 20 spotkan conajmniej na dzień xD głównie z tymi co mnie rozmowa zainteresują a takich jest mało i dobrze, trzeba się szanować a nie brać pierwszego lepszego debila niezależnie czy jest piękny czy nie ;) a w sumie z pięknymi nawet nie gadam bo jak gadałam to większość to były narcyzy i zboki więc mam awers xD
  • Odpowiedz
  • 3
@niebenben nie no Mirek, jak powiedziałeś to wprost takimi słowami jak użyłeś w wpisie to nie zdziwie się jak będzie miała jeszcze bardziej w------e xD
  • Odpowiedz
  • 0
@TrisssMerigold Nooo wiadome tez, z ładnej miski się nie najesz coś tam coś tam, ale chyba każdy ma jakieś preferencje i ma do tego prawo - ty nie chcesz głupiego, ja nie chce grubej. Co w tym złego?
@Buniu nie no, tak źle to nie było, ładnie zasugerowałem na początku a później potwierdziłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lubie_Budyn ale przynajmniej była chętna... Tu miał być
  • Odpowiedz