Wpis z mikrobloga

Powiedziałem różowej że jest gruba, mimo że nie jest jeszcze gruba tylko mięciutka ale ma siedzącą pracę i pozniej w domu tez siedzi tylko i jest leniwa trochę i myśli tylko co będziemy jeść a ona ze złe się przez to ze mną czuje bo sie nie kocha za wygląd itd i co jak dziecko urodzi i sie roztyje to ją zostawie. A ja profilaktycznie nie chce grubej żony bo patrzę ze współczuciem na tych normalnych gości z grubymi jak odyńce żonami.
Zribilem dobrze?
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 46
@niebenben to pozostaje ja terroryzować głupimi podtekstami i albo Cię zostawi albo zmieni swoje nastawienie w kwestii swojego ciała.
Ale fakt faktem to nie rozumiem dup które nic ze sobą nie robią widzac że ich ciało się delikatnie mówiąc zeswinia xD
A tak poważnie to rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
To jest najważniejsze w związku i czyni cuda, uwierz.
@wojtekanabolik no właśnie ten terror nie działa bo sie zaraz robi smutna i nie oddzywa i typowe gadki jak z zakładki WP.pl/kobieta "czuj się dobrze w swoim ciele" nie chce wymagać bóg wie czego bo jak wspomniałem sam nie jestem turbo chadem i gdybym nie był fizolem już bym miał pewnie 120 na wadze ale jednak trzymam fason
@niebenben: dobra, wysłane, humor gitówa, to odpowiem. Rzucam hasło: FORMA. Podaję trzy odpowiedzi na pytanie: jak powiedzieć różowej, że wyglada inaczej? 1. Jesteś gruba, 2. Hej, martwię się o Ciebie, wiem, że przez ten lockdown mniej wychodzimy, ja też trochę obsiadłem, może miałabyś ochotę pójść ze mną pobiegać albo na jakiś dłuższy spacer. 3. Ty myślisz, co będziecie jeść, jesteś aktywny i jeśli jest fajną laską - przypominasz jej, że warto
@niebenben jeżeli chcesz żeby schudła to zacznij oglądać się za chudymi, zacznij oglądać chude i przestań zabiegać o seks z nią wtedy pomyśli że to przez to że jest gruba i ci się nie podoba a jak kocha to zacznie się odchudzać i ćwiczyć

Ale jak chcesz żeby cie zostawiła to brawo, świetny sposób
nie rozumiem dup które nic ze sobą nie robią widzac że ich ciało się delikatnie mówiąc zeswinia


@wojtekanabolik: „dup” - i już się wyjaśniłeś. Nie wiem, czym się zajmują wasze kobiety, ale te mnie znane tyją autentycznie z braku czasu - robią kilka etatów albo praca + studia, czasem przejściowe akcje z domu. Ale miasto 500k+ Here.
jeżeli chcesz żeby schudła to zacznij oglądać się za chudymi, zacznij oglądać chude i przestań zabiegać o seks z nią


@Sprus: obecnie OP gra na rozstanie z laską, twoja propozycja jest graniem na #!$%@? jej psychiki i pewności siebie. Skąd się biorą księżniczki na Tinderze mózgu? Które twierdzą, że facetami trzeba pomiatać, bo on i tak obejrzy się za ładniejszą? Bo nie z nadmiernej pewności siebie.
@Kr12345 no tylko jw wychodzenie i wszystko fajne, tylko ja idę sobie dzień w dzień #!$%@? do pracy i wracam #!$%@?, mimo wszystko czasem rzucę pomysłem na jakieś wyjście na spacer czy coś i zawsze jest "nie będę chodzić po wsi, daleko, za zimno, po coo" strefa komfortu ponad wszystko i nie mogę tego przeskoczyć więc właśnie padła sugestia ¯_(ツ)_/¯