Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ktoś chętny na #ama z wieloletnim pracownikiem znanej w PL sieci pizzerii #dominospizza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden Mirek obiecał, ale nie dowiózł

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dcd2bcf052ea000a31fe36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Czy od czasów merge z dominium zmieniło się coś w recepturach pizzy - ciasta/ sosów bazowych/ składników tych pizz które były wcześniej?
2. Czy farmhouse różni się czymkolwiek od capriciosy oprócz cebuli?
3. Czy to prawda, ze kiedyś gdy było 2za1 zależało to od całej sieci odgornie, kiedy to wlacza kiedy wyłącza, ale dodatkowo poszczególne lokale maja swoje indywidualne kody „dla wybrańców”? Xd
4. Czy to cholerne 2za1 jeszcze
OP: @goferek: takie amerykańskie standardy to i polska franczyza musi się ich trzymać
@emm26: 1.od czasu merge w recepturach bazowych dominosa nie zmieniło się nic. Dorzucono do menu nowe pozycje typu sałatki i inne sosy które można sobie domówić, parę nowych kompozycji pizz, ale same placki, cheesy bready itd robione są z takich produktów jak wcześniej
2. Wszędzie capricossa to szynka i pieczarki, u nas szynka pieczarki cebula to
2. No, ale teraz jest i farmhouse i capriciosa z dominium i zastanawiam się czy się czymś różnią proporcjami czy czymkolwiek jako ze to smak z dominium, czy tylko brakiem tej cebuli.
3. Damn to muszę cisnąć mój lokal xd
6. Nawet tych co zamawiają ale nigdy do lokalu nie przychodzą, pizzamakerzy kojarza?

W ogóle coś ciekawego jeszcze wyniknęło z tego merge z dominium? :D

Na pewno jeszcze jakieś pytania wymyślę xd
@AnonimoweMirkoWyznania: wiadomo kiedy lokale Dominium się przekształcą w zapowiadane Dominium by Dominos i będzie dominosowe menu? Jestem w zasięgu Dominium ale Dominos niestety nie, a jak zamawiałem parę tygodni temu to nie smakowało to jeszcze podobnie...
@AnonimoweMirkoWyznania: O wiem jeszcze mam takie pytanie, czy robienie pizzy w rozmiarze xxl jest jakieś kurde bardziej skomplikowane niż każdego innego, bo jak zawsze mój lokal robił sztos jakośc, to przy xxl albo przygnieciona, albo dziwny kształt albo chaotycznie pokrojona XD

No i pytanie otwarte, czy są jakieś ciekawostki, tipy czy cokolwiek, o czym byś opowiedział swoim przyjaciołom zamawiającym w tej sieciówce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @emm26: nie, nie ma różnicy między rozmiarami jeżeli chodzi o kręcenie placka, poziom "skomplikowania" jest taki sam. Xxl mamy w ofercie stosunkowo krótko, może jeszcze nie przywykli do krojenia na 10 kawałków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciężko o jakieś ciekawostki, po wielu latach stażu nic nie dziwi ani nie zaskakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może tyle żeby pracownika każdej branży traktować
@AppleDash: W sensie ten w pojemniczkach?

Mi z kolei się zdawało, ze zmienił się sos na podkładzie pizzy carbonara, na bardziej kwaśna śmietanę. Ale OP mówi ze nie, wiec może po prostu akurat im się zepsuła XD