Wpis z mikrobloga

Zjadłem ostatnio (znowu za namową) #pasibus i ja dalej nie mogę zrozumieć jakim cudem ten kur** dołek się kręci.
Z tej okazji postanowiłem przerobić lekko pewną paste

Możecie nalać wrocławiakowi koktail z Incognito, albo dobrego crafta z Szynkarni. Wrocławiak wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś drogie. Dacie wrocławiakowi buritto z El Gordito to powie, że to jakiś placek z ryżem. Zaparzycie wrocławiakowi dobrej herbaty z Herbaciarni z bardzo dobrej jakości liści, powie że jakaś mała ta herbata i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki lubi PASIBUSA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie McDouble z McDonald za 5CBL. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od tatara z Przedwojennej. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok Blame Canada z LTD to byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. A takie burgery z Soczewki to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja smaku dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanych i rozwiniętych miastach, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Burger z PASIBUSA. Kiedy chłopak zje, albo powie że mu smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się skłonność do jedzenia w PASIBUSIE i chwalenia go publicznie.

#jedzenie71 #wroclaw #pasta #pasibus
  • 70
@oliwkowemydlopodprysznic: Oboż#!$%@? tylko nie moja prywatna opinia którą przemyciłem w formie żartu i oboż#!$%@? tylko nie subiektywnie wyrażana opinia przez innych ludzi którzy argumentują dlaczego pasibus nie jest koniecznie najlepszym wyborem przy kryterium ceny do jakości
@once-ler nigdy nie jadłem w pasibusie, zawsze kolejka mnie odstraszała ale uważam jak nie spróbuję to się nie dowiem. Zapamietam Moa oraz LTD. ( ͡º ͜ʖ͡º) Wszystko jest dla ludzie i wszystkiego trzeba spróbować ( )
@pankalmar: McD ma praktycznie identyczną jakość w stosunku do xx lat wstecz - bo smak się nie zmienił - jaki jest każdy wie czy dobre czy złe nie mnie to oceniać tylko mcd się nie kreuje na markę premium nie ma craftowym bułek w pasibusowym tego słowa znaczeniu i jak zaczął się lockdown w zeszłym roku to nie zamknął wszystkich lokali nie robiąc po tygodniu zbiórki na Polak potrafi na 500k
@Ogau: Ależ oczywiście, że pojedyńcze lokale są ich konkurencją. Idąc na burgera wybiorę te miejsce, gdzie mi najbardziej smakuje niezależnie od tego, czy to sieciówka, czy niesieciówka, a obie wersje konkurują o mój portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mihajuj: Coś tam wiem bo dość często bywam - aczkowiek ja tutaj nie szkaluję wrocławskiego gastro (od szkalowania bułek z biedy z kawałkiem mięsa sprzedawanych za 20-30zl są inne posty na #jedzenie71 bo na tym polu to tylko Kraków w sumie z nami w szranki staje moim zdaniem. I tak macie dość kiepską sytuacje ciężko znaleźć cokolwiek fajnego nie ukierunkowanego na turystów docelowo mającego doić kasę :/ chociaż też w sumie