Wpis z mikrobloga

Zjadłem ostatnio (znowu za namową) #pasibus i ja dalej nie mogę zrozumieć jakim cudem ten kur** dołek się kręci.
Z tej okazji postanowiłem przerobić lekko pewną paste

Możecie nalać wrocławiakowi koktail z Incognito, albo dobrego crafta z Szynkarni. Wrocławiak wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś drogie. Dacie wrocławiakowi buritto z El Gordito to powie, że to jakiś placek z ryżem. Zaparzycie wrocławiakowi dobrej herbaty z Herbaciarni z bardzo dobrej jakości liści, powie że jakaś mała ta herbata i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki lubi PASIBUSA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie McDouble z McDonald za 5CBL. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od tatara z Przedwojennej. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok Blame Canada z LTD to byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. A takie burgery z Soczewki to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja smaku dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanych i rozwiniętych miastach, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Burger z PASIBUSA. Kiedy chłopak zje, albo powie że mu smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się skłonność do jedzenia w PASIBUSIE i chwalenia go publicznie.

#jedzenie71 #wroclaw #pasta #pasibus
  • 70
  • Odpowiedz
@once-ler: no na początku posmarowali grubemu z wpk, trafili na dobry okres gdzie było ssanie na foodtracki i trochę lepsze żarcie, wbili się do galerii i dorobili się efektu skali (mają własną fabrykę mięcha, dystrybucję itd.), a teraz po prostu się kulają. Ale zgadzam się, że są po prostu średni i np takiemu Moa to nie dorastają do pięt.
  • Odpowiedz
  • 2
@wujekwichura: Moa kocham osobiście i to drugie miejsca dla mnie zaraz po LTD ale nie chciałem być za bardzo kontrowersyjny

Ja generalnie wśród znajomych moich jestem znany jako ten od szkalowania pasibusa
  • Odpowiedz
@once-ler: Kiedyś dawno, dawno temu, kiedy były może dwie czy trzy lokalizacje pasibusa w całym Wrocławiu, a nie na jednej dzielnicy jak teraz, to faktycznie burgery robiły robotę i sosy były #!$%@?, stworzyli cały brand od początku, cały marketing i na tym aktualnie jadą i zarabiają.
  • Odpowiedz
@once-ler: jadłem raz ale nie we wrocławiu a w rzeszowie jak się przyturlali na jakiś zjazd foodtrucków
no takie kurde bez szału to było, dobre ale za tę cenę to nie żeby częściej jeść
  • Odpowiedz
@once-ler: Wiadomo - większości smakuje, a w każdym lokalu są kolejki, ale wykopek nie rozumie jakim cudem ten "#!$%@?łek" się kręci xD
  • Odpowiedz
@once-ler: Za każdym razem jak jadłem wypasika/burgera z bułką maślaną, to buła była sucha jak wiór, jak kilkudniowe pieczywo, ktoś jadł ją kiedyś świeżą czy to trik by ludzie napoje w knajpie kupowali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@once-ler Pasik jest średni. Ani super dobry ani tragicznie zły. Od kiedy poszedł w taką skalę to ma wachniecia formy po prostu większe niż reszta bo nie ma takiej kontroli na każdej lokacji.

Natomiast tak są burgery bardzo dobre jak Moa, Soczewka, LTD. Ja bym do listy jeszcze dołożył Rock Burgera ale to dlatego że jest blisko @Domciu może potwierdzi.

@wujekwichura na początku byli jedyni w okolicy i mieli świetne te burgery.
  • Odpowiedz