Wpis z mikrobloga

Zjadłem ostatnio (znowu za namową) #pasibus i ja dalej nie mogę zrozumieć jakim cudem ten kur** dołek się kręci.
Z tej okazji postanowiłem przerobić lekko pewną paste

Możecie nalać wrocławiakowi koktail z Incognito, albo dobrego crafta z Szynkarni. Wrocławiak wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś drogie. Dacie wrocławiakowi buritto z El Gordito to powie, że to jakiś placek z ryżem. Zaparzycie wrocławiakowi dobrej herbaty z Herbaciarni z bardzo dobrej jakości liści, powie że jakaś mała ta herbata i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki lubi PASIBUSA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie McDouble z McDonald za 5CBL. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od tatara z Przedwojennej. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok Blame Canada z LTD to byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. A takie burgery z Soczewki to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja smaku dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanych i rozwiniętych miastach, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Burger z PASIBUSA. Kiedy chłopak zje, albo powie że mu smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się skłonność do jedzenia w PASIBUSIE i chwalenia go publicznie.

#jedzenie71 #wroclaw #pasta #pasibus
  • 70
@once-ler Pasik jest średni. Ani super dobry ani tragicznie zły. Od kiedy poszedł w taką skalę to ma wachniecia formy po prostu większe niż reszta bo nie ma takiej kontroli na każdej lokacji.

Natomiast tak są burgery bardzo dobre jak Moa, Soczewka, LTD. Ja bym do listy jeszcze dołożył Rock Burgera ale to dlatego że jest blisko @Domciu może potwierdzi.

@wujekwichura na początku byli jedyni w okolicy i mieli świetne te burgery.