Wpis z mikrobloga

@avoner: chodzi Ci o Wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego?
Masz jakieś zastrzeżenia co do jego postrzegania rzeczywistości?
Weź powiedz mi tak normalnie, o co Ci chodzi człowieku, co Ci nie pasuje w tym jakże wybitnym, wręcz genialnym polityku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hissis: mam spore. Gdyby kierował się kodeksem KK, byłoby lepiej choć nie do końca się z nim zgadzam. Ten człowiek już dawno zagubił się w tym co chce tworzyć. A chce tworzyć to co sobie wyimaginował.
Jednak państwo to nie tylko on i ekipa, a ludzie którzy chcą (mimo wszystko) żyć. Państwo nie jest jego, ono jest nasze.
@avoner: Ale przecież PiS dalej prowadzi w sondażach, i ludzie są ogólnie zadowoleni z rządów Zjednoczonej Prawicy, więc nie rozumiem kompletnie tych zarzutów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hissis: nie wiem teraz, czy go bronisz, czy nie. Mamy proste społeczeństwo, które lubi jak się daje.
A by wyjąć z worka i dać, pierw trzeba włożyć. Ile wody musi upłynąć by ludzie to zrozumieli?
@avoner: widocznie więcej. Ale fakty są na tę chwilę jakie są, jest to demokratyczna władza, i nic nie zapowiada się, aby została ona zmieniona, nawet w wyniku najbliższych wyborów. Także kompletnie nie rozumiem niechęci do Jarosława Kaczyńskiego.