Wpis z mikrobloga

Ogólnie to jednym z największych copów jakie wciskają wam rodzice to jest to że osoby które was gnębiły będą dla was pracować

Ja mam 23 lata za chwilę
Pracuje na ochronie za 4500 robiąc 1.5 etatu
Wynajmując kurnik 18m2 w Warszawie
Bez prawa jazdy
I będąc samotnym jak #!$%@?

Podczas kiedy ludzie którzy mnie gnębili w tym samym wieku dostali na start mieszkania od rodziców. Pracują w jakiś rodzinnych firmach za kupę kasy albo otworzyli własne biznesy, mają swoje samochody i wchodzą w dorosłe życie. Wiele osób jest już po ślubie i szykuje się na dziecko

"Ci którzy was gnębili będą dla was pracować"
To cope jak #!$%@?

Aby osiągnąć sukces w życiu musisz mieć geny i szczęście
Kto się szczurem urodził kanarkiem nie zdechnie

#przegryw #incel ##!$%@? #tfnogf #blackpill
  • 17
@Andrzejzzz

Patrzę teraz na profile ludzi którzy mnie gnębili w gimnazjum i liceum i pozostawali mieszkania od starych którzy zadbali o ich przyszłość

Ja jedyne co dostałem od rodziny to depresję i dług do spłaty. Pomijając fakt że stary mnie #!$%@? z domu w wieku 19 lat nazywając mnie darmozjadem

Aby wgl mieć szansę w życiu musisz się urodzić w normalnej rodzinie z klasy minimum średnio wyższej
Inaczej do końca życia będziesz
@BlackPillowaPrawda: Bycie sprawcą bullyingu ma małe znaczenie na późniejsze życie, może mieć pozytywne jak ktoś jest funkcjonującym psychopatą (tacy zachodzą wysoko), albo ew. wylądować w więzieniu jak kogoś #!$%@?, ale to pewnie mały odsetek. Natomiast bycie ofiarą bullyingu ma istotne znaczenie, bo powoduje szereg zaburzeń jak depresja, fobia społeczna, PTSD. Taka moja gówno-opinia. A jak skończyli moi oprawcy to nie wiem, byli z pato rodzin, tyle wiem. Jeden co mnie prześladował
@BlackPillowaPrawda: Nie zgadzam się. Taki grubby mobber co dręczył jednego kujona u mnie w gimnazjum teraz składa burgergy w Mcdonalds, owszem, rozmnożył się z kimś pokroju julki, ale mieszkanie wynajmowane, on w bebechem jak wieprz, ona pod makijażem coraz bardziej zniszczona. Inny co udawał oskarkowego hipstera, teraz z brodą, szykuje mu się norwood, jest "bogolem" na kredyt, jego julka gdy nie ma makijażu wygląda jak makrela z czerwonymi włosami. Tak naprawdę
@BlackPillowaPrawda: Z czego tu się cieszyć, jak ktoś ma dopiero 23 lata i już jest po ślubie z dzieckiem w drodze?

Czas wziąć życie w swoje ręce, nie patrzeć na innych i zapier*dalać - zamiast płakać, że Ci rodzice mieszkania nie kupili. A obecność kobiety w życiu nie sprawi, że problemy znikną. Niestety - to wszystko musisz ogarnąć całkowicie sam, czyli spięcie dupy, wypisanie celów i jazda z realizacją, krok po