Wpis z mikrobloga

@niebieskieniebo: fajny troll. "ciekawe, czy uwierzą, że zalaminowałabym swoje płody. wow. mają mnie za naprawdę głupią, ale głupki". Jestem w stanie uwierzyć, że lewicowe kobiety stać na dużo większe głupoty i jest cała masa na nią przykładów. Ma mi być wstyd, że to oni szorują brzuchem po dnie? :)
fajny troll. "ciekawe, czy uwierzą, że zalaminowałabym swoje płody. wow. mają mnie za naprawdę głupią, ale głupki". Jestem w stanie uwierzyć, że lewicowe kobiety stać na dużo większe głupoty i jest cała masa na nią przykładów. Ma mi być wstyd, że to oni szorują brzuchem po dnie? :)


@uirapuru: Jeszcze kilka godzin temu wrzucałeś ten obrazek, teraz pasuje on do ciebie
źródło: comment_1625061596W1g7ilIlQIJHbYr9Am6J5v.jpg
@Krejziismylife: Tak, kobiety wykonując taką samą pracę na danym stanowisku dostając niższe wynagrodzenie, a głupi kapitaliści nie zatrudniają samych kobiet, żeby mieć to samo, ale żeby było taniej. Korwin wielokrotnie zadawał pytanie czym różni się sprawiedliwość od sprawiedliwości społecznej, bo jeżeli sprawiedliwość społeczna od sprawiedliwości różni się czymkolwiek, to sprawiedliwością już nie jest.
źródło: comment_1625068714dBshUxTQT6Dnnyujdn72sN.jpg
@KawaJimmiego: powiedz jak mam poważnie podchodzić do kucy? XD
Jesteśmy za wonością - zabieramy wolność innym
Jesteśmy za wolnością słowa - no chyba, że chodzi o jezuska
Batożonko gejów?
Wolność - ale dal wybranych, reszta pod but

Po prostu ktoś kto głosuje za konfederację jest albo głupi albo jest hipokrytą. A z takimi ludźmi nie ma sensu rozmawiać. I tak na samym końcu odwrócisz ogona i wyjdziesz. Więc po co mam
@Krejziismylife: Możesz decydować o sobie dopóki nie dotyka to innych osób. Bądź bardziej precyzyjny jeżeli chcesz precyzyjniejszej odpowiedzi. Wyskrobywanie dzieci to nie jest decydowanie o sobie. Generalizować można dopiero od 70%. Z tobą się nawet nie da prowadzić dyskusji, bo jak przychodzi do wypowiedzenia się, to produkujesz jakieś wysrywy.