Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 194
Jestem lewicowcem, ale ten ruch body positive idzie znacznie za daleko.

Pokazy mody są seksistowskie i uprawiają body shaming, bo aby w nich pójść trzeba było spełniać pewne warunki?

Co to w ogóle za #!$%@?. Może na zawody kulturystów wysłać Januszy z brzuchami i specjalnie dołożyć im kilka punktów na start za cialopozytywizm?

#bekazlewactwa #bekazgrubasow #victoriasecret #modadamska #neuropa #4konserwy
Clefairy - Jestem lewicowcem, ale ten ruch body positive idzie znacznie za daleko. 

...

źródło: comment_16250318740TW9vvCwJsxnhfwTfV7A2H.jpg

Pobierz
  • 28
@Clefairy: to ze kobieta jest dla mezczyzny pewnego rodzaju obiektem seksualnym to nie jest zadna tajemnica. Problem jest wtedy, kiedy tym obiektem jest inna kobieta. Grazynka nie powie wprost ze by chciala zeby janusz patrzyl na nia jak na kawal miesa, ale jak janusz za tym miesem rozglada sie gdzie indziej, bo w domu ma baleron to jest jazgod. Rownanie w dol, zamiast w gore. Pomijam juz te usilne pompowanie pseudo
@knur3000:

Baśka Palvin ma zupełnie przeciętne ciało. I wydaje mi się, że VS nie produkuje, albo bardzo mało bielizny w rozmiarze wielorybim. Takie Intimissimi ma asortyment praktycznie tylko dla drobnych i szczupłych kobiet bo taką mają i chcą mieć klientelę.
A te pokazy były tak samo dla kobiet. Potencjalne atrakcyjne klientki mogły sobie zobaczyć w akcji jakby wyglądały w poszczególnych zestawach.
@Phyrexia: Po tych zdjęciach które ostatnio wrzucają na instagrama to faktycznie chyba zmienili target xD

ej, może właśnie dlatego jest ta cała akcja ze zmianą aniołków? nie chodzi im o równość i inne pierdoły ale tak naprawdę chcą znaleźć powód żeby reklamować bieliznę na starych babach :O
Takie Intimissimi ma asortyment praktycznie tylko dla drobnych i szczupłych kobiet

@Jin: no tak średnio, skoro więcej mają staników z obwodem >80 niż <=70 xD

bo taką mają i chcą mieć klientelę

żerują na klienteli nieświadomej jak poprawnie dobrać bieliznę. Dodatkowo ich kalkulator rozmiaru robi fikoła, mówiąc, że obwód 90 "również powinien pasować" na osobę z 73cm pod biustem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Żeby nie było -
kostniczka - > Takie Intimissimi ma asortyment praktycznie tylko dla drobnych i szczu...

źródło: comment_1625039579rB0AJSEGQeVGYMMwZnVrQx.jpg

Pobierz
@Clefairy: Też jestem lewicowcem, ale ruch body positive to przesada, ale dlatego, że nadwaga jest po prostu niezdrowa. Jasne, że czucie się dobrze we własnym ciele jest ważne, ale ważniejsze jest to, żeby to ciało było zdrowe.

Do tego dochodzi jeszcze jeden aspekt- jeśli kobieta chce dbać o siebie całe życie i zarabiać na pokazach i zdjęciach, to czemu ktokolwiek miałby jej tego zakazywać?
@Clefairy: wystarczy poczytać co Adriana Lima mówiła o VS po odejściu stamtąd. Ogólnie jako kobieta to się cieszę z ruchu body positive, pokazywanie rozstępów, czy tego, że posiadanie oponki to nic złego, tego, że nie da się być idealnie ogolonym przez 100%. To, że jesteśmy różni. Szczególnie, że na własnej skórze poznałam jak to być tą grubszą i tą chudszą. Nigdy nie miałam nadwagi, ale w gimnazjum nosiłam rozmiar 42 przy
@Clefairy Ja już się dawno przestajemy irytować. Teraz wcinam popcorn obserwuję samozagłade "lewackiego" myślenia.
Tylko czekać, aż kobiety same ogarną, że taka skrajna lewica nie dość, że im w niczym nie pomaga to jeszcze im szkodzi.
Coraz większy rozłam w lgbt przez transy. Kobiety są zadowolone, że rywalizują sportowo z trans kobietami ( ͡º ͜ʖ͡º). Teraz najazd na modelki - co ciekawe nie tyczy się to modelek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tylko czekać, aż kobiety same ogarną, że taka skrajna lewica nie dość, że im w niczym nie pomaga to jeszcze im szkodzi.


@Variv: wiedzą, wiedzą. Wydaje mi się, że takie skrajności popierają głównie bardzo młode dziewczyny. Nie wiedzą jeszcze, że nie wszystko co działa w teorii działa też w praktyce i mają głowy pełne pomysłów jak naprawić świat. Taki młodzieńczy, wyidealizowany i prosty obraz życia mają, a później to samo życie