Wpis z mikrobloga

@Hissis: jebnij się w ten pusty łeb, zamiast "araby" mogłem napisać pedały lub murzyny, a "aferę" wymyśliłeś sam do gówno burzy? #!$%@? się do @enden89 o to, że napisał o piosence z dzieciństwa, gdzie Ty na gówno mówiłeś papu.
  • Odpowiedz
@Dick_Wilden: no już widzę kolejnych kolegów mieszkasz do tej afery, a dalej nic nie wytłumaczyłeś. Widać, że masz coś do ukrycia, czegoś się wyraźnie tutaj boisz, i unikasz niewygodnych dla Ciebie tematów. Wszyscy czekają na wyjaśnienie afery arabskiej, śmiało, odwagi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brajanusz_hejterowy: bity,bity,bity, jak te #!$%@? #!$%@?. #!$%@? taki długi że odbijam go kolanem. W gaciach trzymam zioło,faja #!$%@? mi towarem,a przy sobie kilka szmat,ale jest pozamiatane. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@adamczys: ale czy Ciebie to nie #!$%@?, że chłop rozpętał aferę arabską, i teraz się chowa jak szczur jakiś, zamiast wyjaśnić tutaj przed setkami ludzi zainteresowanych? No kto to widział, takie zachowania, matko boska...
  • Odpowiedz
@adamczys: no widzisz, a mnie to naprzykład bardzo #!$%@?, że rozpoczyna aferę arabską tutaj publicznie, a nie kończy. Jak do konkretów przychodzi, to chłop głowę w piasek chowa, i udaje, że nie ma w ogóle żadnej afery, że żadnego skandalu nie rozpętał, obrzydliwe to jest zachowanie.
  • Odpowiedz
@adamczys: no ale jak można takim człowiekiem być, żeby rozpętać aferę, i w samym epicentrum nagle się zawinąć, i nic nie wyjaśniać? No mi się to nie mieści absolutnie w głowie, wstyd i hańba po prostu.
  • Odpowiedz