Wpis z mikrobloga

@Hissis: bursztynek, bursztynek znalazłem go na plaży, złota kropelka, kropelka złotych marzeń, bursztynek, bursztynek, położę Ci na dłoni, gdy na niego spojrzysz mój uśmiech Cię dogoni ;-D
  • Odpowiedz
@enden89: nie jestem w pełni przekonany co do tego, czy aby napewno byś mi położył cokolwiek na dłoni, ponieważ mógłbym Ci wcześniej tą samą dłonią(na której chciałbyś mi położyć bursztynek), lub drugą z dłoni po prostu #!$%@?ć w ryj.
  • Odpowiedz
@Dick_Wilden: No widzisz, Ty uważasz, że powinny te araby mnie ruchać w dupę, a one( te araby) mnie nie ruchają w dupę, czy to znaczy, że te araby niewykonują tego, co do nich należy, czy jednak może nie powinny mnie one ( te araby) ruchać w dupę, skoro tego nie robią. Jak to jest, proszę o wyjaśnienie tutaj szerokiej publice kwestii arabskiej.
  • Odpowiedz
@Dick_Wilden: aha, no to może pogadaj jakoś z nimi, czy coś, nie wiem, ale teraz to wychodzisz na takiego, co chciałby szefować, a jest sprzątaczką jedynie, wstyd trochę mordo, weź jakoś postaraj się naprostować te sytuację z arabami.
  • Odpowiedz
@Hissis: chciałem Ci tylko przekazać, że kultura osobista, w rozmowie z innymi, bardziej pomaga niż przeszkadza. Widać z Ciebie taki śmieszek, heheszek że na wszystko masz odpowiedź. Pal wrotki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dick_Wilden: no jak Ty dajesz obcym ludziom coś sobie wsadzać w dłoń i nie widzisz w tym nic niestosownego, to Twoja sprawa już mordo, ale z tymi arabami to dalej niewytłumaczyłeś jak to jest, proszę o wytłumaczenie kwestii arabskiej, bo to ważne.
To taka kultura osobista jest, że mają mnie araby ruchać w dupę, ale oni o tym nie wiedzą, i nie ruchają mnie w dupę przez to? Wyjaśnij ten
  • Odpowiedz