Wpis z mikrobloga

Brzydzę się patologią i osobami ułomnymi.
Od kilku dni poszukuję mieszkania do wynajęcia w małej miejscowości powiatowej (20k ludności).
Z racji dużej inwestycji prowadzonej nieopodal dosłownie nikt nic nie wynajmuje.
Przełamałem sie i dodałem ogłoszenie informujące o poszukiwaniu mieszkania na jedną z lokalnych grup na FB.
Od kilku dni pisze do mnie sama tzw. patologia, babka z kotem na avatarze proponuje mi rudere (szalone lata 70, meblościanka pamiętająca jeszcze zabór pruski) do tego co drugie słowo ortograf w cenie kawalerki w centrum Warszawy xd
Jakiś chłopak na początek kilka razy wypytał mnie czy aby napewno nikogo nie sprzedałem a po upewnieniu sie że "jestem spoko mordeczka" również zaoferował mi kwaterę do której nawet Ukraińscy pracownicy by się nie wprowadzili.
A teraz najnowszy hit, babka (na fb PDW, cytaty GENTELMEN POLSKA itp xd). Od 8 rano do 14 spami mi o tym że ma mieszkanie na wynajem, pół dnia wymienia zalety. Kilka razy grzecznie prosze ją o jakieś zdjęcia to stwierdza że po 18 jak wróci z pracy podeśle. Jakoś po 19 wzięła i mnie zablokowała xdddddddddddddddddddddddddd
Sił mi powoli brakuje na to wszystko...

#wynajem #patologiazewsi ##!$%@?
  • 14