Wpis z mikrobloga

No to mam #!$%@? problem. Dwa lata temu kupiłem klimatyzator EBERG Q40HD PRO. On ma taką fajną funkcję, że można go wystawić na zewnątrz i do środka wpuścić rurę tłoczącą zimne powietrze. Wszystko super, tylko w instrukcji napisano, że nie wolno go przyłączać za pośrednitwem przedłużacza. A ja pod oknem gniazda nie mam, a kabel tego urzadzenia jest stanowczo za krótki. I co ja mam #!$%@? robić? Ma ktoś jakieś rozsądne pomysły poza sprzedaniem go w cholerę?
#klimatyzacja
  • 6
  • Odpowiedz
@Mcmaker: ja mam listwę ACAR F5, ale to cholerne gniazdo nie ma bolca. #!$%@?, chyba będę musiał zaryzykowac, bo ja nie wytrzymam tych afrykańskich temperatur…
  • Odpowiedz
@OSH1980: pewnie producent chciał się zabezpieczyć bo urządzenie wymagające i jak podłączysz byle shit z biedronki to spalisz kabel i sprzęt. Jak weźmiesz profesjonalne ogrodnicze / budowlane przedłużacze z grubym kablem to nic nie powinno się stać (ale zapłacisz ekstra)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OSH1980: 2300w to 10A, czyli kabel o przekroju 1.5mm2. Kup budowlany na kablu 2.5mm2, który spokojnie przenosi 16A i będziesz miał spokój
  • Odpowiedz