Wpis z mikrobloga

@Cinkito: niektorzy tutaj nie ogladaja la ligi i mysla, ze messi dalej jest tak samo dobrym zawodnikiem jak np w 2015 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby messi dostal zlota pilke to bylby najwiekszy zart
@bajbuss: dostać może, tego nie można wykluczyć. Tak samo może dostać Ronaldo, co też byłoby nieporozumieniem, chyba jeszcze większym nawet. Ogólnie ZP będzie trudnym wyborem, bo tak naprawdę nie ma mocnego kandydata. Długo się wydawało, że Lewy jest faworytem (i moim zdaniem na ten moment byłby najlepszym wyborem), ale Bayern odpadł z LM, co mocno będzie rzutować na wyniki.
Messi nie zdobył nic w LM, nie wygrał swojej ligi, Ronaldo tak
@Cinkito wczoraj ktoś tu smieszkowal że jak Włochy wygrają ME to Jorginho. To byłby plottwist. Ogólnie mam wrażenie że gwiazda Messiego w końcu trochę w tym sezonie przygasla, ale i tak na koniec zdecydują głosy jakiegoś Ahmeda z Bangladeszu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ja bym się cieszył jakby Tomasz Młynarz zdobył, albo Havertz. Oczywiście jak Niemcy wygrają Euro. No, ale wiadomo ZP to nie jest poważny plebiscyt i głosujący - czyli dziennikarze z jakichś krajów trzeciego świata już dawno wybrali swojego kandydata. Dla większości z nich istnieją tylko 2 ligi
@eleganckichlopak: Havertz? xD Żartujesz? Bo strzelił bramkę w finale? Zawodnik, który strzelił 4 bramki i miał 5 asyst w lidze miałby dostać ZP? To jest zawodnik ofensywny, bez jaj. Już prędzej Młynarz, on ma jakieś argumenty sportowe za zdobyciem ZP.
@Cinkito: niektorzy tutaj nie ogladaja la ligi i mysla, ze messi dalej jest tak samo dobrym zawodnikiem jak np w 2015 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby messi dostal zlota pilke to bylby najwiekszy zart


@nammah XD To ty chyba nie oglądasz, Messi w LaLiga grał bardzo dobrze
@nammah: strzelił 30 goli, 7 więcej niż kolejny zawodnik i został królem strzelców. Do tego dołożył 11 asyst. Mimo że latka lecą, to wciąż zdecydowanie najlepszy piłkarz w La Liga. Tyle, że piłka nożna to sport drużynowy a jak spojrzysz sobie na skład Barcy, to w porównaniu do topowych obecnie drużyn w europie mają skład węgla i papy, szczególnie w pomocy i obronie. Przecież Barcelona to obecnie dno, odstają od takiego
@nammah: Fanboye? Robi takie coś, czyli co? Bo jeśli chodzi o liczby to tak, na palcach jednej ręki można policzyć zawodników którzy dotrzymują mu kroku. Messi ma duże szanse na ZP JEŚLI wygra CA i to jest fakt - i nie trzeba być żadnym fanboyem tylko realistą, żeby tak twierdzić, bo to oczywiste
@Bounty: nic mnie nie będzie boleć, zasadniczo to w dupie mam ten konkurs popularności. Po prostu oceniając piłkarzy w tym sezonie czy w tym roku to Messi na nic nie zasłużył