Wpis z mikrobloga

@kondziik: nie wiem czy karaś wiedział jak wygląda trasa, ale na jego miejscu bym odpuścił po zobaczeniu czegoś takiego. Tak czy inaczej dla mnie wydzielanie takiej trasy rowerowej pod TRIATHLON na oficjalnych zawodach IUTA to jakiś żart XD Mogli się trochę bardziej postarać. Nawet jakby się nie wywrócił to wydaje mi się że ktoś rowerem by w niego #!$%@?ął jakby biegał, bo trasa rowerowa była połączona na ciasnym odcinku z biegową,
@Wormditt: Jasna sprawa, że trasa pod rower TT średnio się nadawała xD ale właśnie mnie zastanawia czy ta trasa była wcześniej udostępniona a jak była, to czemu sobie chociaż opon ciut szerszych nie założyli xD
@Wormditt: @kondziik: w sumie to ciezko to ocenic niby oficjalne zawody, ale jednak malo prestizowe niszowe - ergo jak to czesto bywa w takich przypadkach - slabo zorganizowane. A tu wjezdza Karas na spinie z calym teamem zeby pobic rekord i w sumie jedzie na leb na szyje na trasie rowerowej. Z jednej strony go rozumiem i powinno byc to porzadnie zorganizowane. Z drugiej mial spora przewage, chociaz delikatne odpuszczenie
@quigoon: Może jak chcą rekordy bić, to niech się dogadają, zrobią jakaś swoją trasę z atestem, nazwa "challenge coś tam" i wtedy przynajmniej będzie jasna sytuacja. Bo teraz w sumie dostanie się organizatorom, bo "tory były złe" i w sumie Karaś kolejny raz DNF i dalej będzie trenował żeby znowu za 2 lata spróbować coś zrobić i dalej będą na nim psy wieszać, że liczą się pieniądze a nie wynik sportowy
@Wormditt: serio uważasz, że to słaba trasa na takich gówno zawodach ?
Moim zdaniem całkiem normalna, jak na ten rozmiar i prestiż zawodów, przydałby się tylko odkurzyć zakręty.
przydałby się tylko odkurzyć zakręty.


@kubas89: problem w tym że nawet tego nie zrobiono + dopuszczony ruch uliczny, jak ci się chce to przesłuchaj live'a karasia z grassem, bo tam więcej o tym mówią
@Wormditt: ruch uliczny w trakcie zawodów się zdarza.
np. na SlovakManie na Słowacji (pełny dystans) zawody są z ruchem ulicznym
w Polsce na czasówkach czy innych zawodach kolarski też czasami jest,
nie wiem nawet czy we Wolsztynie na Tri nie było trasy z ruchem ulicznym w ubiegłych latach.

Na prawdę jak ktoś chce łamać rekordy to niech poszuka poważnej imprezy to będzie mógł wymagać więcej.
Na prawdę jak ktoś chce łamać rekordy to niech poszuka poważnej imprezy to będzie mógł wymagać więcej.


@kubas89: RK mówił że będzie próbował raz jeszcze we wrześniu/październiku i podkreślał że na poprzednich zawodach ultra zawsze był zamknięty ruch samochodowy
@kubas89: a zeby zlapac 5xIM to nie byly najpowazniejsze zawody? Skoro ta cala IUTA to organizowala? Pytanie na serio, bo nie wiem. myslalem, ze to taki Ironman tych dlugich dystansow. Najbardziej znany organizator, czy tam federacja jakkolwiek to ujac :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wormditt: no właśnie to miałem na myśli. U nas w PL są wynajmowane tory samochodowe na zawody rowerowe ale nie wiem ile to kosztuje. Ale jak amatorska impreza to wpisowe parę złotych.